O firmie:


Nazwa: NOVATECH Mateusz Lorych


NIP: 6972222524


Adres: Dożynkowa 35


Miejscowość: Leszno


Kod pocztowy: 64-100


Telefon: 660 678 158


Domena: https://silowniki24.pl/


Opis:


Agregaty hydrauliczne służą do zasilania siłowników znajdujących się w różnego rodzaju maszynach budowlanych, rolniczych, platformach, podnośnikach, wywrotkach, naczepach i wielu innych urządzeń. W zależności od przeznaczenia czy specyfikacji danego sprzętu należy dobrać agregat o odpowiedniej mocy. Na stronie internetowej silowniki24.pl można zapoznać się z ofertą najwyższej jakości siłowników oraz niezbędnych akcesoriów przeznaczonych do rozmaitych przyczep i innych maszyn. Wszystkie produkty zostały wykonane z porządnych materiałów z dbałością o szczegóły i są przystosowane do intensywnej, wielogodzinnej pracy, więc sprawdzą się na placach budowy, centrach logistycznych czy w zakładach produkcyjnych.

Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszy się agregat hydrauliczny 24V o mocy silnika elektrycznego 2kW oraz pojemności zbiornika na olej wynoszącej 11 litrów. Model jest wyjątkowo funkcjonalny oraz uniwersalny. Można go swobodnie montować w przyczepkach, maszynach rolniczych, platformach załadunkowych czy windach samochodowych. Dodatkowo urządzenie nadaje się do instalacji w wywrotkach, kiprach, a nawet hydropakach i prasach stosowanych w rozmaitych branżach. Sprzęt został dostosowany do intensywnej pracy w trudnych warunkach, działa płynnie nawet przy dużym obciążeniu. Urządzenie dobrze utrzymuje ciśnienie, co zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Silnik jest wydajny. Oferta obejmuje również agregaty hydrauliczne 12V, rozdzielacze ręczne, obrotnice, złącza.

Przedsiębiorstwo podchodzi indywidualnie do zleceniodawcy, oferuje fachowe doradztwo oraz błyskawicznie realizuje zamówienia. Z pewnością każdy klient będzie zadowolony z jakości produktów i profesjonalizmu obsługi.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O NOVATECH Mateusz Lorych

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

https://tdmtarasy.pl/

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

https://meblopol24.pl/

Duda-Cars S.A.

https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/