O firmie:


Nazwa: Opomarket.pl


NIP:


Adres: Krakowska 162


Miejscowość: Katowice


Kod pocztowy: 40-393


Telefon: 322049800


Domena: https://opomarket.pl


Opis:


Wybierając się w dłuższą, wakacyjną podróż, warto wcześniej skontrolować stan opon. Nawet lekko wytarty bieżnik może zmniejszać przyczepność koła do podłoża, a także wydłużać czas i trasę hamowania. Podczas jazdy na drogach szybkiego ruchu, przy znacznej prędkości problemy te mogą stanowić poważne zagrożenie dla życia i zdrowia kierowcy, jego pasażerów oraz osób w innych samochodach. Jazda na nieodpowiednim ogumieniu może być także niebezpieczna, jeśli na drodze panują trudne warunki atmosferyczne. W lecie często występują gwałtowne burze powodujące lokalne podtopienia. Poruszanie się po wodzie zmieszanej z błotem i innymi zanieczyszczeniami może zakończyć się wpadnięciem w niekontrolowany poślizg, stłuczką lub innym, poważniejszym wypadkiem komunikacyjnym. 

Biorąc pod uwagę wspomniane wcześniej problemy, koszt zakupu nowych, dobrej jakości opon nie jest wygórowany, skoro można dzięki niemu uniknąć poważnych kłopotów generujących znacznie większe obciążenie domowego budżetu. Obecnie, chcąc nabyć pasujące do posiadanego modelu samochodu ogumienie, nie trzeba szukać w swojej okolicy dostawców stacjonarnych. Komplet osłon na koła można wygodnie i szybko zamówić w sieci.

Kadra sklepu online, który ogłasza się na stronie internetowej opomarket.pl, zaprasza do zapoznania się z przygotowaną ofertą. W sprzedaży dostępne są między innymi opony letnie do aut osobowych i dostawczych. Złożenie zamówienia nie sprawia trudności nawet laikom. Można znaleźć poszukiwany model, korzystając z intuicyjnej wyszukiwarki lub też wchodząc na poszczególne zakładki. Każdy produkt został dokładnie opisany. Łatwo nabyć zarówno cały komplet opon, jak i nabyć tylko pojedyncze sztuki, w zależności od potrzeb.

Data dodania: 2022-11-02
Autor: Sandra Michalak
Źródło:
https://opomarket.pl/k33,opony-sezon-lato.html


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Opomarket.pl

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

https://www.ultra-elektro.pl/

tapetuj.pl Sklep internetowy

https://tapetuj.pl/

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

https://spectlumacz.pl/