O firmie:


Nazwa: oslonastalowa.pl


NIP:


Adres: Niałecka 17


Miejscowość: Wolsztyn


Kod pocztowy: 64-200


Telefon:


Domena: https://oslonastalowa.pl/


Opis:


Pragnąc zadbać o swoje auto, warto zabezpieczyć je przed uszkodzeniami mechanicznymi spowodowanymi przez uderzenie w wysoki krawężnik czy wystający kamień na leśnej drodze. Ochronę taką gwarantuje osłona pod silnik wykonana z grubej blachy stalowej, oferowana przez przedsiębiorstwa ze strony oslonastalowa.pl.

Dotychczas osłony takie montowano wyłącznie w samochodach terenowych, a w pojazdach innego typu na ogół stosuje się osłony plastikowe lub z bardzo cienkiej blachy, która niczego nie chroni, ponieważ podczas uderzenia sama ulega uszkodzeniu. Wiele samochodów ma bardzo niskie zawieszenie, dlatego ryzyko uszkodzenia silnika czy misy olejowej jest w nich bardzo duże. Wymiana czy naprawa może być bardzo kosztowna, a w skrajnych przypadkach, kiedy nie zauważy się kontrolki braku oleju, można nawet stracić cały silnik. Jeżeli brak jest dobrej osłony, mogą także zostać uszkodzone takie podzespoły jak alternator, sprężarka klimatyzacji czy chłodnica, ponieważ kurz oraz drobne kamienie unoszące się z drogi przez podmuch mogą je zanieczyścić, a nawet poważnie uszkodzić.

Wspomniane wyżej przedsiębiorstwo oferuję osłony niemal do każdej marki samochodu. Nie są one kosztowne, a gwarantują wieloletnie użytkowanie dzięki temu, że wykonane są z doskonałej jakości, grubej blachy stalowej z powłoką antykorozyjną. Stosowane w tej firmie cynkowo-polimerowe zabezpieczanie komory silnika chroni nie tylko przed uszkodzeniami mechanicznymi ale także przed trudnymi warunkami atmosferycznymi.

Decydując się na zakup takiej osłony, właściciel pojazdu znacznie wydłuża żywotność silnika samochodu i wielu innych podzespołów znajdujących się w jego komorze. Należy dodać, że pomyślano także o odprowadzaniu ciepła z silnika, dlatego osłona ma nawiercone otwory, aby łatwiej odprowadzać gorące powietrze i zapobiec przegrzaniu motoru. Zastosowanie rewizji serwisowej umożliwia przeprowadzenie wymiany oleju bez konieczności zdejmowania blachy ochronnej. 

Chcąc dowiedzieć się więcej lub mając wątpliwości, można skontaktować się z producentem, którego przedstawiciel chętnie odpowie na wszelkie pytania.

Data dodania: 2021-02-05
Autor: Agata Sikora
Źródło:
https://oslonastalowa.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O oslonastalowa.pl

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

https://tdmtarasy.pl/

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

https://meblopol24.pl/

Duda-Cars S.A.

https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/