O firmie:


Nazwa: Ośrodek Rekreacyjno Sportowy Grażyna Czarnecka


NIP:


Adres: Za jeziorem 40


Miejscowość: Rogoźno


Kod pocztowy: 64-610


Telefon: +48 607566539


Domena: http://czarneckibus.pl


Opis:


Wynajem autokarów u zewnętrznej firmy jest opłacalną propozycją dla przedsiębiorców, chcących zapewnić dojazd do miejsca zatrudnienia podwładnym. Rozwiązanie to znajduje zastosowanie wśród osób, które każdego dnia udają się do biura położonego na obrzeżach miasta. Niektóre z nich nie posiadają własnych samochodów, dlatego byłyby zmuszone korzystać z autobusów podmiejskich, które jeżdżą rzadko. Dowozy pracownicze autokarami to sposób na zadbanie o podwładnych i zmniejszenie ryzyka odchodzenia przez nich do konkurencji. Autokary są wynajmowane na wybrany przez klienta czas, wraz z doświadczonym kierowcą, który zapewnia punktualność i bezpieczeństwo. Wynajem pojazdu zmniejsza więc ryzyko spóźnień, przez które przedsiębiorstwo byłoby narażone na straty.

Bezpłatny przewóz osób stanowi sygnał mówiący o tym, że pracodawca chce jak najlepiej dla swoich pracowników. Autokary z łatwością mieszczą nawet kilkadziesiąt osób i gwarantują im maksimum komfortu. Z tego powodu sprawdzają się w trakcie wyjazdów integracyjnych do innych miast. Pojazdy są też przystosowane do dalekich podróży, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by wynajmować je podczas wycieczek zagranicznych. Posiadają pojemne bagażniki, które z łatwością mieszczą dużą ilość bagaży, za które nie trzeba dopłacać.

Firmą realizującą podobne usługi jest Czarnecki Bus. Dysponuje ona nowoczesnymi pojazdami, które są regularnie sprawdzane pod kątem technicznym, dzięki czemu usterki pojawiające się w trakcie jazdy należą do rzadkości. Jest to idealna propozycja dla osób prywatnych, przedsiębiorców oraz organizatorów różnego rodzaju przedsięwzięć, którzy nie chcą przepłacać ani przesiadać się. Dzięki autokarom podróżni nie tracą czasu na samodzielny wybór tras ani nie martwią się o zmęczenie.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Ośrodek Rekreacyjno Sportowy Grażyna Czarnecka

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

https://tdmtarasy.pl/

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

https://meblopol24.pl/

Duda-Cars S.A.

https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/