O firmie:


Nazwa: PERFO Sp. z o.o. TEXCONCEPT Sp. K.


NIP: 7792244016


Adres: Ostrowska 398


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 61-312


Telefon: 61 646 95 50


Domena: https://zakupy3eu.com/


Opis:


Posadzka, która stanowi warstwę wyrównawczą układaną bezpośrednio na stropie, często wymaga dodatkowego wyrównania przed ułożeniem na niej paneli, wykładziny PCV lub płytek ceramicznych. Do tego zadania służy wylewka samopoziomująca. Podkład podłogowy zapewnia gładką, równą powierzchnię. Jego jakość ma duży wpływ na warstwę wykończenia podłogi, dlatego też warto kupić najwyższej klasy artykuł od cenionego producenta. Jaki produkt wybrać?

Wylewka samopoziomująca Mapei dostępna na stronie internetowej zakupy3eu.com cieszy się dużym zainteresowaniem wśród konsumentów. Nic w tym dziwnego, ponieważ jest uniwersalna, nadaje się zarówno do nowo tworzonych, jak i starych stropów. Bez problemu poradzi sobie na podłożu betonowym i cementowym, z wbudowanym ogrzewaniem czy na podłogach z istniejącą już posadzką ceramiczną, z kamienia naturalnego lub lastryko. Poza tym można ją aplikować na przyklejone płyty drewniane i drewnopochodne (OSB, MFP, sklejki, konstrukcje na legarach) oraz na posadzki żywiczne, winylowe wykładziny kompaktowe, płyty cementowo-włóknowe, gipsowo-włóknowe. Świetnie sprawdzi się zwłaszcza na powierzchniach trudnych, niejednorodnych fizycznie i chemicznie. Wyróżnia się skutecznością w przypadku wyjątkowo nierównych podłoży, wymagających wypoziomowania i wyrównania dużych różnic pomiędzy podkładami. Poza tym warto zaznaczyć, że produkt jest wydajny, przyczepny i można go nakładać za pomocą pompy, co znacząco przyspiesza pracę. Co więcej, szybko wysycha (schnie bezskurczowo). Utwardza się w pięć godzi. Po tym czasie po podłodze mogą chodzić ludzie. Okładziny ceramiczne i kamienne powinno się nakładać po dobie lub dwóch (w zależności od grubości warstwy). Natomiast maksymalna wytrzymałość na ściskanie oraz zginanie jest uzyskiwana po 28 dniach. Zaprawa ma postać proszku, który należy wymieszać z kilkoma litrami wody. Najlepiej mieszać wylewkę mieszadełkiem wolnoobrotowym aż do uzyskania jednorodnej, płynnej masy bez grudek. Substancję należy wylać na podłogę w ciągu trzydziestu minut.

Pracownicy sklepu chętnie udzielą dodatkowych informacji na temat artykułu. Pytania należy przesyłać poprzez formularz kontaktowy. Przedsiębiorstwo sprzedaje także wiele innych elementów wykończeniowych do domu, np. folie okienne, wykładziny. Wybór tej firmy to dobra decyzja.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O PERFO Sp. z o.o. TEXCONCEPT Sp. K.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

https://tdmtarasy.pl/

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

https://meblopol24.pl/

Duda-Cars S.A.

https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/