O firmie:


Nazwa: Podłogi Premium


NIP:


Adres: Wielka 18


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 61-774


Telefon: 601057440


Domena: https://podlogi-premium.pl


Opis:


Styl skandynawski od kilku sezonów nie wychodzi z mody. Cechuje się on obecnością naturalnych materiałów oraz jasnych kolorów, które optycznie powiększają wnętrza, dzięki czemu interesują się nim posiadacze mieszkań o małym metrażu. Poza białymi ścianami czy dodatkami tekstylnymi, takimi jak dywany, pledy, koce lub zasłony, równie ważna jest obecność drewna. Zazwyczaj przyjmuje ono formę desek podłogowych, które są znacznie trwalsze w porównaniu do ich odpowiedników z tworzyw sztucznych.

Potwierdzają to pracownicy sklepu Podłogi Premium, którzy oferują estetyczne podłogi w stylu skandynawskim odznaczające się stonowanymi kolorami i elegancją. Największym ich atutem jest wytrzymałość na wgniecenia i zarysowania, która powoduje, że wyglądają one jak nowe nawet po wielu miesiącach od dnia montażu. Oczywiście z biegiem lat na powierzchni można dostrzec niewielkie ubytki czy inne zniszczenia, jednak w takich sytuacjach wystarczy poddać je cyklinowaniu. Jest to proces polegający na zdarciu wierzchniej warstwy za pomocą specjalistycznych urządzeń.

Podłogi z naturalnego drewna sprawdzają się w domach i mieszkaniach. Materiał ten jest o wiele cieplejszy i delikatniejszy w dotyku w porównaniu do zwykłych paneli, a na dodatek wykazuje właściwości antyalergiczne. Bez trudu pochłania dźwięki, dzięki czemu sprawdza się w sypialniach. Obecność drewna w pomieszczeniach powoduje, że stają się one cieplejsze w odbiorze.

Posiadacze drewnianych podłóg chwalą sobie:

  • szeroki wybór kolorystyczny,
  • widoczne usłojenie,
  • możliwość zakupu desek o różnej grubości,
  • możliwość wyboru spośród rodzimych lub egzotycznych gatunków,
  • możliwość poddawania desek renowacji oraz lakierowania,
  • odporność na czynniki zewnętrzne,
  • niepodatność na działanie wilgoci,
  • łatwość utrzymania w czystości.

Firma proponuje podłogi sprawdzające się także w innych stylach aranżacyjnych. Zamawiają je między innymi miłośnicy stylu angielskiego, boho, industrialnego czy rustykalnego. To idealna propozycja dla miłośników klasycznych rozwiązań, które zawsze będą prezentować się dobrze.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Podłogi Premium

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

https://tdmtarasy.pl/

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

https://meblopol24.pl/

Duda-Cars S.A.

https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/