O firmie:


Nazwa: PolskiDrwal.pl Jarosław Chudziak


NIP: 7771680284


Adres: Węglowa 1


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 60-122


Telefon: 61 64 29 515


Domena: https://polskidrwal.pl/


Opis:


Poszukując narzędzi, z którymi praca w ogrodzie byłaby prawdziwą przyjemnością, a ogród stanowił chlubę właścicieli posesji, warto zainteresować się ofertą sklepu, który sprzedaje rozmaite narzędzia i elektronarzędzia niezbędne w różnego rodzaju zakładach, warsztatach, do pracy zawodowej, jak również do użytku amatorskiego. Oferta jest bogata i można w niej znaleźć różne pilarki, które sprawdzą się nie tylko w ogrodzie, ale także na budowach, przy pozyskiwaniu drewna na opał i w bardziej zaawansowanych pracach. Są one dostępne w różnych mocach, dlatego znajdą się i takie, które spełnią oczekiwania pracowników leśnych, jak i takie, które wystarczą do prac przydomowych.

W asortymencie można znaleźć pilarki:

  • spalinowe,
  • elektryczne,
  • na baterie.

Urządzenia te pochodzą od najlepszych producentów, wśród których są takie marki jak Oregon czy Makita uznawane za najlepsze w świecie.

Akumulatorowa piła łańcuchowa jest praktyczna, ponieważ mimo że ma stosunkowo niedużą moc, doskonale nadaje się do wszelkich prac przydomowych. Można nią przycinać gałęzie, ciąć drewno opałowe, a nawet wykonywać niektóre prace rzemieślnicze. Ich ogromną zaletą jest także to, że są tanie w eksploatacji oraz ekologiczne, gdyż nie emitują żadnych zanieczyszczeń do atmosfery w przeciwieństwie do modeli spalinowych. Są także zdrowsze dla samego użytkownika, poręczne i bardziej funkcjonalne niż pilarki elektryczne kablowe, ze względu na to, że są mobilne.

Do ich zakupu zachęcają również niezbyt wygórowane ceny. Są one dostępne w różnych modelach i mocach, dlatego każdy nabywca musi zastanowić się, jakie są jego potrzeby i jakie funkcje są niezbędne, aby je zaspokoić. Pilarki te wyposażone są w:

  • akumulator, czasem 2 w zależności od ceny,
  • łańcuch tnący,
  • prowadnice,
  • osłonę prowadnicy.

Oczywiście, do akumulatora dołączona jest także ładowarka.

Przedsiębiorstwo Polski Drwal gwarantuje także dostęp do wszelkich niezbędnych akcesoriów do pił, wśród których dostępne są bębny, sprzęgła i inne części zamienne, jak również łańcuchy. Na stronach sklepu, w tak zwanej "Bazie wiedzy", można znaleźć mnóstwo informacji dotyczących sposobu postępowania z tymi urządzeniami oraz jak je zabezpieczyć na ten czas, kiedy nie będą używane. Asortyment pił spalinowych jest dużo bogatszy, ponieważ są one wykorzystywane do profesjonalnego użytku.

Data dodania: 2021-12-14
Autor: Sandra Michalak
Źródło:
https://polskidrwal.pl/120--pilarki-akumulatorowe


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O PolskiDrwal.pl Jarosław Chudziak

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

https://tdmtarasy.pl/

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

https://meblopol24.pl/

Duda-Cars S.A.

https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/