O firmie:


Nazwa: Polskie Karty sp. z o.o.


NIP: 222-06-84-266


Adres: Al. 29 Listopada 94


Miejscowość: Kraków


Kod pocztowy: 31-406


Telefon: 12 415 11 45


Domena: https://www.polskiekarty.pl


Opis:


W dzisiejszym świecie karty mają niejedno zastosowanie. Wykorzystuje się je nie tylko do identyfikacji danej osoby, ale również do przeprowadzania płatności. Zamawiający mogą zdecydować się na rozmaite sposoby wykończenia tego wyposażenia, a także na modele z różnych materiałów. Karty plastikowe z nadrukiem cieszą się nieustannym zainteresowaniem ze strony klientów.

O popularności modeli wykonanych ze sztucznych materiałów decydują dwa główne czynniki – wysoka wytrzymałość oraz uniwersalność. Są one odporne na działanie szkodliwych warunków, takich jak skrajne temperatury czy opady atmosferyczne. Ponadto nie poddają się działaniu uszkodzeń mechanicznych oraz detergentów. Jeśli chodzi o ich zastosowanie, to jest ono niezwykle szerokie, jako że świetnie sprawdzają się jako karty lojalnościowe, miejskie, rodzinne, ekologiczne oraz upominkowe. Mogą zostać wyposażone w nowoczesną technologię NFC, dzięki której stają się wygodnym środkiem płatniczym.

Wybór odpowiedniego rodzaju kart zależy od kilku kluczowych czynników. Zamawiający powinien na samym początku określić, jakie ma być główne zastosowanie danego wyrobu. Kolejną kwestią jest sposób zaprojektowania karty od strony graficznej. Nie każda wizja artystyczna nadaje się do umieszczenia na karcie. Dotyczy to przede wszystkim skomplikowanych wzorów, których wykonanie wiąże się z wysokimi kosztami, a mimo to może nie spełnić oczekiwań klienta. Dlatego zamawiający powinni zdecydować się na dość prosty i pozbawiony zbyt wielu szczegółów projekt. Dzięki temu zostają również łatwiej zapamiętani przez klientów. Należy pamiętać o tym, aby zapewnić kartom czytelność, zwłaszcza jeśli są one przeznaczone do bezpośredniego użytku przez posiadacza.

Przedsiębiorstwo Polskie Karty od 1995 roku zajmuje się wytwarzaniem tego rodzaju akcesoriów. Do tej pory wykonało kilkadziesiąt milionów różnych kart. Oferuje rozmaite metody ich wykonania, zaczynając od materiału przezroczystego lub ekologicznego, a kończąc na nadaniu karcie zapachu lub zabezpieczeniu jej przy użyciu lakieru. Zamawiający mogą zdecydować się na karty w wersji lakierowanej lub matowej, wyposażone w pasek magnetyczny lub otwór ułatwiający ich noszenie. Modele plastikowe powstają z materiałów koloryzowanych przy użyciu pigmentów, dzięki czemu są one dostępne w barwach o wysokim nasyceniu.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Polskie Karty sp. z o.o.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

https://adwokat-nataliachrostek.pl/

PPHU "BU-MOR"

https://ocenaryzykazawodowego.com

Nieruchomości Bułgaria

https://www.nieruchomoscibulgaria.pl/