O firmie:


Nazwa: Pomponik24


NIP:


Adres: Kobierzycka 20D


Miejscowość: Wrocław


Kod pocztowy: 52-315


Telefon: 794 507 198


Domena: https://pomponik24.pl


Opis:


Od kiedy tylko fotobudki pojawiły się na polskim rynku, zawojowały serca wszelkiego rodzaju imprezowiczów. Chętnie korzystają z nich na imprezach wszyscy, nawet te osoby, które dotąd nie przepadały za robieniem im zdjęć, a nawet one szczególnie, gdyż korzystając z tego narzędzia, można wyjść na fotografii lepiej niż kiedykolwiek. Zwykle jednak zdjęcia z fotobudki mają być nie tyle piękne, jak fotografie wykonywane przez fotografa, co zabawne i mają stanowić dobrą pamiątkę. Dlatego też tak wielką popularnością cieszą się też gadżety do fotobudek, które można dokupić na własną rękę, zwykle jednak dostarczane są razem ze sprzętem.

Pozwalają one na robienie szalonych zdjęć. Są to na przykład wielkie, kolorowe okulary, sztuczne wąsy i brody, peruki o najróżniejszych kształtach i kolorach czy śmieszne nakrycia głowy. Z takich produktów chętnie korzysta się na przykład na imprezach firmowych - dzięki nim nawet najbardziej sztywne osoby mogą się wyluzować i pokazać swoje nowe oblicze - nie tylko na zdjęciach. Fotobudka z takimi gadżetami to dziś też nieodłączny element prawie wszystkich studniówek i balów maturalnych, coraz częściej spotyka się ją także na weselach. W tym ostatnim przypadku cenione są nie tylko śmieszne dodatki, ale też wpisujące się w klimat uroczystości, na przykład tabliczki z napisami "Nowożeńcy" czy "Mąż i żona".

Wiele takich propozycji można znaleźć na stronie pomponik24.pl. Z oferty tej mogą korzystać przedsiębiorcy wynajmujący klientom fotobudki - im więcej dekoracji dostarczą im wraz z nimi, tym lepiej, jak i prywatni klienci, chcący zapewnić swym gościom jeszcze lepszą zabawę oraz zagwarantować dane dekoracje, na przykład pasujące do charakteru imprezy.

Warto przy tym zauważyć, że nie wszystkie gadżety do fotobudki, jakie można znaleźć w tej ofercie, to produkty o wybitnie humorystycznym wyglądzie i charakterze. Nie wszyscy skłonni są założyć wielkie okulary, sztuczne wąsy i perukę, zwłaszcza że niektórzy chcą robić w fotobudce zdjęcia inne niż humorystyczne. Firma to także umożliwia, proponując dekoracje eleganckie, często utrzymane w stonowanych, pastelowych barwach. Na uwagę zasługują między innymi weselne akcesoria, wśród których można znaleźć romantyczne tabliczki z napisami "Król" i "Królowa", do trzymania przez nowożeńców.

Tak duży wybór odpowie na wszelkie oczekiwania.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Pomponik24

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:CrazyFejm - Promowanie na instagramie

https://crazyfejm.pl/

Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska

https://www.lodz-adwokat.pl/

greentex24

https://www.greentex24.pl/