O firmie:


Nazwa: PPHU "BU-MOR"


NIP: 6521137041


Adres: Zagrodowa 67


Miejscowość: Oświęcim


Kod pocztowy: 32-600


Telefon: 507 022 814


Domena: https://ocenaryzykazawodowego.com


Opis:


Na stronie internetowej ocenaryzykazawodowego.com została opisana oferta firmy specjalizującej się w przygotowywaniu kart służących do wyznaczenia ryzyka zawodowego na danym stanowisku. Przedsiębiorstwo zatrudnia ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Każdy dokument jest sporządzony zgodnie z obowiązującymi normami oraz przepisami prawa pracy. Do wyboru są gotowe karty dla takich stanowisk jak magazynier lub pakowacz, ale również dla stanowisk administracyjno-biurowych.

Wykonanie tego rodzaju dokumentów wymaga odpowiedniego doświadczenia oraz wiedzy w zakresie właściwej identyfikacji oraz oceny czynników zagrażających zdrowiu i życiu pracowników. Formularz musi zostać sporządzony zgodnie z profilem działalności danego przedsiębiorstwa oraz w zależności od zagrożeń, z jakimi na co dzień stykają się jego pracownicy. W dokumencie należy umieścić informacje dotyczące materiałów, urządzenie oraz narzędzi, z jakich korzystają zatrudnione osoby. Do tego trzeba umieścić jak najwięcej informacji na temat szkodliwych czynników. Osoba sporządzająca kartę oceny ryzyka zawodowego powinna także wyszczególnić wszystkie środki zabezpieczające stosowane na terenie danego przedsiębiorstwa. Tego rodzaju dokument powinien mieć także odpowiednią podstawę prawną dlatego trzeba wskazać normy i inne wytyczne zastosowane do jego stworzenia.

Dzięki ofercie wspomnianej wcześniej firmie możliwe jest wykonanie oceny ryzyka zawodowego online. Oferuje ona możliwość szybkiego zakupu właściwych dokumentów oraz gratisowo dostawę zamówień o wartości większej niż 100 złotych. Do stworzenia tego rodzaju formularzu przedsiębiorstwo potrzebuje zaledwie kilka dni roboczych. Warto powierzyć tę analizę ekspertom, ze względu na to, że zatajenie informacji o zagrożeniach w danym miejscu pracy wiąże się z narażeniem zdrowia i życia pracowników, a także może prowadzić do otrzymania wysokiej kary pieniężnej. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu przedsiębiorstwo oferuje wykonanie odpowiedniej analizy dla każdego rodzaju stanowiska.

Data dodania: 2021-01-05
Autor: Dawid Kamiński
Źródło:
https://ocenaryzykazawodowego.com


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O PPHU "BU-MOR"

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

https://adwokat-nataliachrostek.pl/

Nieruchomości Bułgaria

https://www.nieruchomoscibulgaria.pl/

Adwokat Maciej Rodacki

https://adwokatrodacki.pl/