O firmie:


Nazwa: PPHU Ceramika Artystyczna WIZA Sp. z o.o.


NIP:


Adres: Parowa 61


Miejscowość: Osiecznica


Kod pocztowy: 59-724


Telefon: 75 731 27 70


Domena: https://store.ceramikawiza.com


Opis:


Śluby, imieniny, urodziny oraz rocznice to typowe okazje, podczas których wręcza się różnego rodzaju prezenty. Dominują wśród nich przedmioty do użytku domowego, takie jak garnki oraz naczynia ceramiczne. W przypadku tych drugich wystarczy odwiedzić sklep Store.ceramikawiza.com, aby nabyć wspaniałe zestawy w doskonałej cenie. 

Oferta sklepu jest bardzo szeroka i z każdym miesiącem pojawiają się w niej kolejne modele inspirowane naturą i lokalnymi tradycjami. Wzory są wykonywane w manufakturze, w której obecnie pracuje ponad sto osób. Na początku swojej działalności firma z Bolesławca zatrudniała ich kilka i byli to głównie członkowie rodziny. Obecnie wytwarzane są pojedyncze elementy z danych zestawów oraz całe serie produktów, które wędrują następnie do odbiorców na całym świecie. 

Okazyjne ceny sprawiają, że już za kilkadziesiąt złotych można nabyć zestaw naczyń dla jednej osoby. Wydatek kilkuset złotych wystarczy z kolei, aby nabyć zestaw przeznaczony dla całej rodziny. Piękne zdobienia są wykonywane za pomocą farb, które nanosi się ręcznie lub stempluje. Wykorzystywane są przy tym preparaty, które są całkowicie nietoksyczne. Nie zawierają ołowiu oraz elementów uczulających. Wysoka temperatura wypalania gliny sprawia, że ceramika z Bolesławca jest bardzo wytrzymała na wszelkiego rodzaju środki chemiczne. Poszczególne elementy mogą być myte w zmywarkach oraz używane w kuchenkach mikrofalowych i piekarnikach i to bez najmniejszego uszczerbku w artystycznym malowaniu. 

Klienci bardzo często dobierają kupowane naczynia względem koloru pomieszczeń, jakie mają w swoich domach. Mogą to robić, bo producent przygotował wiele rodzajów wybarwień. Zamówienia można składać przez całą dobę. Towar trafia do odbiorców za pośrednictwem firm kurierskich. Z uwagi na specyfikę towaru, poszczególne naczynia są pakowane w taki sposób, aby nie uszkodziły się podczas drogi do kupującego. Osoby niezdecydowane mogą bez problemu poprosić o pomoc sprzedawców, którzy w każdej chwili doradzą i zaprezentują swoje najlepsze propozycje. 

Data dodania: 2021-02-28
Autor: Dawid Kamiński
Źródło:
https://store.ceramikawiza.com/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O PPHU Ceramika Artystyczna WIZA Sp. z o.o.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:CrazyFejm - Promowanie na instagramie

https://crazyfejm.pl/

Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska

https://www.lodz-adwokat.pl/

greentex24

https://www.greentex24.pl/