O firmie:


Nazwa: P.P.H.U. REKORD


NIP:


Adres: Aleksandrowska 2


Miejscowość: Konstantynów Łódzki


Kod pocztowy: 95-050


Telefon: 536 108 338


Domena: https://www.lawki-parkowe.com/


Opis:


Współcześnie projektanci elementów małej architektury koncentrują się na tym, by produkty, jakimi się zajmują, były nieszablonowe, wytrzymałe i designerskie. Znaczna część z nich łączy w sobie funkcjonalność i estetykę, dzięki czemu stają się praktyczną ozdobą samą w sobie. Są one spotykane w miejscach publicznych, w których każdego dnia przebywa wiele osób. Mowa tu między innymi o galeriach handlowych, parkach, ścieżkach rowerowych, deptakach czy placach zabaw. Podstawą są pojemne kosze, zmniejszające ryzyko zaśmiecania wspólnych przestrzeni oraz stojaki rowerowe, doceniane przez miłośników jednośladów. Równie istotne są blokady parkingowe oraz altany, chroniące przed silnym słońcem lub opadami atmosferycznymi. Producenci oferują także siedziska z oparciami lub bez, które występują w wersji wolnostojącej lub wymagającej przytwierdzenia do podłoża.

Te i wiele innych konstrukcji zaprezentowano na stronie lawki-parkowe.com, należącej do zaufanego przedsiębiorstwa, istniejącego na rynku od dłuższego czasu. Jest to znany dostawca proponujący wygodne siedziska z różnych materiałów, które zachęcają do wypoczynku na świeżym powietrzu i doskonale komponują się z okoliczną zielenią bądź pobliskimi budynkami. Do ich zalet zalicza się atrakcyjne ceny oraz stabilność, dzięki której ryzyko przewrócenia podczas wietrznej pogody jest bardzo małe.

Klientami przedsiębiorstwa są osoby, którym zależy na designerskim wyglądzie siedzisk oraz ponadprzeciętnej wytrzymałości. Artykuły, jakie na nich czekają, nie niszczą się pod wpływem silnych nacisków, a pozbywanie się zabrudzeń z ich powierzchni nie zajmuje dużo czasu. Wyprodukowano je z niezawodnych i przetestowanych materiałów, takich jak beton, który został zaimpregnowany, dzięki czemu nie chłonie wilgoci i prezentuje się bez zarzutu przez lata.

Proponowane betonowe ławki parkowe można stawiać na placach zabaw, w pobliżu plaż, przy wejściach do galerii handlowych i nie tylko. Wyglądają się bardzo efektownie i bez problemu znoszą wilgoć. Są odpowiednio wyprofilowane, co wpływa na komfort użytkowników, którzy chętnie z nich korzystają. Klienci chcący zrezygnować z betonu, mogą zdecydować się na konstrukcje żeliwne o doskonałych parametrach wytrzymałościowych. Odznaczają się one przemyślaną budową i nie niszczą się na skutek aktów wandalizmu czy zmiennych warunków atmosferycznych.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O P.P.H.U. REKORD

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Metropolis Krzysztof Bugaj

http://metropolis-rent.pl/

Linguemix

https://linguemix.eu/

Kancelaria Prawna Meritum Agnieszka Mikołajczyk

https://meritumodszkodowania.pl/