O firmie:


Nazwa: PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.


NIP: 7772611894


Adres: Chemików 7


Miejscowość: Luboń


Kod pocztowy: 62-030


Telefon: 609737059


Domena: https://prefeko.com.pl/


Opis:


Duże materiały reklamowe, standy wykorzystywane na halach wielkich marketów i wiele innych elementów kartonowych wykonuje się z wykorzystaniem specjalnych akcesoriów montażowych. Stosowanie kleju na łączeniach nie zawsze jest dobrym pomysłem, gdyż połączenie tego typu jest bardzo nietrwałe, a do tego długo się je wykonuje. Problem ten doskonale rozwiązują jednak śrubki Viking, które znaleźć można w ofercie doświadczonego producenta PrefEKO.

To firma z polskimi korzeniami, która w każdym procesie produkcyjnym stawia na najwyższą jakość oraz na stosowanie najlepszych możliwych materiałów. W przypadku tych mocowań mamy do czynienia przede wszystkim z wyjątkowo prostym montażem. Nity zaciskowe montuje się po prostu na wcisk. Odpowiednio wyprofilowana blokada doskonale zazębia się na nicie, tworząc tym samym solidne połączenie, które nie niszczy samego kartonu. Dostępne w ofercie produkty mają bardzo szerokie zastosowanie:

  • do łączenia kartonowych elementów o grubości maksymalnej wynoszącej 16 mm;
  • idealne do standów, materiałów POS i wielu innych konstrukcji wykonanych z kartonu.

Wszystkie śruby dostępne są w wersji z główką o średnicy 15 mm oraz trzpieniem o średnicy 4,6 mm. Ząbkowany trzpień gwarantuje uniwersalne zastosowanie, gdyż nit można bez problemu zaciskać nawet na powierzchniach o bardzo małej grubości. Najlepiej po prostu zajrzeć na stronę internetową prefeko.com.pl i zapoznać się dokładniej z dostępną tam ofertą.

Firma, zajmując się samodzielnie produkcją, może bez problemu zrealizować każde zamówienie, nawet w przypadku hurtowych ilości produktów. Tutaj można zawsze liczyć na najwyższą jakość, która dostępna jest jednak w przystępnej cenie. Na powyższej stronie znajduje się sklep internetowy ułatwiający zamawianie. Produkty mogą być wysłane w dowolny zakątek kraju, sprawnie i zawsze odpowiednio zapakowane. Prostota montażu oraz niska cena sprawiają, że nity tego typu znajdą bardzo szerokie zastosowanie i na pewno zawsze sprawdzą się doskonale, solidnie łącząc ze sobą różne elementy kartonowe.

Data dodania: 2018-11-14
Autor: Daria Piotrowska
Źródło:Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

https://tdmtarasy.pl/

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

https://meblopol24.pl/

Duda-Cars S.A.

https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/