O firmie:


Nazwa: PRO-music


NIP:


Adres: Krajobrazowa 6


Miejscowość: Rzeszów


Kod pocztowy: 35--11


Telefon: 691 141 300


Domena: http://pro-music.pl/


Opis:


Propozycji oprawy muzycznej na wesela jest całe mnóstwo. Nic tak jednak dobrze nie sprawdza się na weselu, jak energetyczna orkiestra. Może ona zaspokoić różne gusta muzyczne zarówno młodych uczestników wesela, jak i tych nieco starszych cioć i babć. Temu zadaniu z pewnością sprosta PRO-music, orkiestra weselna z Rzeszowa. To jeden z najbardziej znanych lokalnych zespołów weselnych. Z pewnością zaproponowany przez muzyków pogram oprawy muzycznej wesela, jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającej pary młodej i jej gości.

Nieważne, czy interesuje Państwa wesele z muzyką w stylu latino, disco, czy folkowo-ludowym, rekomendowany zespół świetnie zagra na Waszym weselu. Sprawi, że będzie to impreza naprawdę wyjątkowa. W propozycji jest też coś dla osób o nieco bardziej wyrafinowanym guście. Mianowicie oprawa wesela w stylu jazzowo-bluesowym czy rockowym.

Rekomendowany zespół przygotował oprawę muzyczną niejednego wesela i z doświadczenia wie, że lepiej nie nastawiać na jeden konkretny styl muzyczny. Wiadomo bowiem, że goście zazwyczaj mają różne gusta i najlepiej bawią się przy zróżnicowanej muzyce. Kapela sugeruje więc narzeczonym, aby mieli to na uwadze. Proponuje zatem takie ułożenie listy piosenek, aby nie zabrakło, ani piosenek w rytmie disco, ani rocka czy bluesa. Obowiązkowo muszą być też stare szlagiery, jak chociażby: „Gdzie się podziały tamte prywatki” czy „Cudownych rodziców mam”, która to piosenka jest zazwyczaj grana i śpiewana na podziękowaniach dla rodziców.

Na co jeszcze można liczyć, rezerwując polecany zespół? Otóż standardowo pierwszy taniec jest ok. godz. 18.00. Oczywiście wszystko może zacząć się też szybciej, np. od ok. godz. 16.00-17.00. Do północy to kilka bloków taneczno-muzycznych w połączeniu z zabawami weselnymi i krótkimi przerwami na poczęstunek. Po oczepinach, jeśli takie są wcześniejsze ustalenia, zespół może grać, nawet do białego rana.

Jeśli mają Państwo wątpliwości, czy zatrudnić polecaną kapelę, obejrzyjcie filmy i galerię zdjęć z imprez, na których grał rzeszowski zespół. Materiały te są dostępne na oficjalnej stronie internetowej zespołu. Zespół na wesele może przyjechać też z własnym konferansjerem.

Data dodania: 2019-06-26
Autor: Cezary Wasilewski
Źródło:Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O PRO-music

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:SztukWizja

http://sztukwizja.pl/

ASB-Kolbuszowa

https://asb-kolbuszowa.pl/