O firmie:


Nazwa: PROMOHOUSE – NIERUCHOMOŚCI MIĘDZYZDROJE


NIP:


Adres: Norwida 7


Miejscowość: Międzyzdroje


Kod pocztowy: 72-500


Telefon: 792 688 000


Domena: https://www.promohouse.com.pl


Opis:


Osoby poszukujące domu lub mieszkania nad morzem znajdą odpowiedni lokal w ofercie biura nieruchomości PromoHouse. Podmiot oferuje różnego typu kwatery zlokalizowane w pięknych, malowniczych miejscowościach, takich jak Międzyzdroje, Kamień Pomorski, Dziwnowa, Dziwnówek, Wolin, Kołczewo i wiele innych. Oczywiście z usług przedsiębiorstwa mogą skorzystać nie tylko konsumenci pragnący kupić nieruchomość, ale i ci wszyscy, którzy chcą wynająć lub sprzedać należące do nich lokale. Dla biura pracują wysoko wykwalifikowani specjaliści od marketingu i reklamy, którzy przygotują skuteczną promocję i szybko dotrą do potencjalnych nabywców. Aby zgłosić ofertę, wystarczy wypełnić przygotowany na stronie internetowej formularz. Należy tam zawrzeć wszystkie kluczowe informacje na temat sprzedawanego apartamentu, określić cenę oraz przesłać dane kontaktowe. Pracownik biura jak najszybciej skontaktuje się z klientem i zajmie się kolejnymi etapami przygotowania ogłoszenia, obejrzy budynek, wykona zdjęcia, doradzi w kwestii ostatecznej ceny.

Oferty sprzedażowe można sprawdzać na stronie internetowej firmy. Ogłoszenia dotyczą domów i mieszkań o rozmaitym metrażu oraz pustych działek budowlanych. Dodatkowo inwestorzy również mogą wypełnić specjalny formularz i opisać, jaką dokładnie nieruchomość poszukują. Dla większej wygodny klientów biuro oferuje prosty w użyciu kalkulator sprzedaży, który pozwala na szybkie wyliczenie wszystkich opłat na podstawie ceny lokalu, między innymi taksę notarialną, opłatę za wniosek, opłatę sądową, podatek od czynności cywilnoprawnych, prowizję dla agencji. Poza tym osoby zainteresowane mogą liczyć na pomoc fachowców w wyborze najkorzystniejszej opcji.

Należy zaznaczyć, że pracownicy biura posiadają licencję, co gwarantuje najwyższy standard usług. Pośrednicy mają wiedzę na temat aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości, więc klient nie musi się o nic martwić. Współpraca obejmuje przeprowadzenie całej transakcji aż do jej finalizacji. Sprzedający oraz kupujący mogą mieć pewność, że dokumentacja, umowy będą poprawnie skonstruowane, zgodne z prawem. Firma jest w stałym kontakcie z renomowana kancelaria notarialną, co przyspiesza całą procedurę.

Wszyscy inwestorzy chcący nabyć mieszkania w Międzyzdrojach w atrakcyjnych cenach powinni wybrać to biuro nieruchomości.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O PROMOHOUSE – NIERUCHOMOŚCI MIĘDZYZDROJE

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:BIURO NIERUCHOMOŚCI KING - Małgorzata Maciejewska

https://www.kingnieruchomosci.eu

Profi House Invest

https://profinvest.pl

Agroserwis. Paweł Lis

http://agroserwis.pro