O firmie:


Nazwa: PROQUAL MANAGEMENT INSTITUTE - B.T. GREBER SPÓŁKA JAWNA


NIP: 8971735808


Adres: Ostrowskiego 30


Miejscowość: Wrocław


Kod pocztowy: 53-238


Telefon: +48713551808


Domena: https://proqual.pl/


Opis:


Certyfikacja ISO 14001 przynosi wiele korzyści. Jest to doskonałe narzędzie do doskonalenia i zarządzania polityką środowiskową firmy. Pozwala również być na bieżąco z regulacjami państwowymi w zakresie dbania o przyrodę.

Do korzyści wynikających z uzyskania tego certyfikatu należy między innymi:

  • Oszczędność pieniędzy. Organizacje posiadające certyfikat ISO 14001 generują mniejsze ilości odpadów i zanieczyszczeń, co oznacza, że wydają mniej na ich składowanie. 

  • Poprawa wizerunku. Działanie w zgodzie z przyrodą przyczynia się do uzyskania dobrej reputacji w różnych grupach społecznych.

  • Ulgi i dotacje. Podmioty działające w bardziej ekologiczny sposób mogą zazwyczaj liczyć na uzyskanie korzystniejszych warunków do prowadzenia swojej działalności.

Żeby uzyskać certyfikat, należy pozytywnie przejść audyt. Firma może się do niego przygotować odpowiednio wcześniej. Na początku powinna zidentyfikować obszary, w których można wprowadzić ulepszenia bez konieczności korzystania z pomocy ekspertów zewnętrznych. Dobrym rozwiązaniem jest przeszkolenie pracowników, którzy są odpowiedzialni za działania środowiskowe w danej organizacji, w zakresie wymagań stawianych przez tę właśnie normę. W tym celu można skorzystać z usług oferowanych przez przedsiębiorstwo Proqual. Organizuje ono szkolenie ISO 14001 prowadzone przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Prowadzący starają się przekazać wiedzę w skuteczny sposób, aby zwiększyć szanse uczestników na zdanie egzaminu. Do wyboru są kursy organizowane na miejscu oraz online. W ofercie znajdują się także szkolenia z wielu innych dziedzin, między innymi w zakresie dbania o jakość. W razie pytań wystarczy skontaktować się z przedstawicielami firmy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O PROQUAL MANAGEMENT INSTITUTE - B.T. GREBER SPÓŁKA JAWNA

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:CrazyFejm - Promowanie na instagramie

https://crazyfejm.pl/

Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska

https://www.lodz-adwokat.pl/

greentex24

https://www.greentex24.pl/