O firmie:


Nazwa: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Las i Ogród" Anna Dolatowska


NIP: 8880201188


Adres: Sasankowa 33


Miejscowość: Włocławek


Kod pocztowy: 87-800


Telefon: 502566999


Domena: http://www.lasogrod.com/


Opis:


Firma zaprezentowana pod adresem lasogrod.com specjalizuje się w projektowaniu oraz wykonywaniu ogrodów. Zatrudnia jedynie doświadczonych fachowców.  Na rynku działa już od kilkudziesięciu lat. Współpracuje jedynie z zaufanymi dostawcami, którzy dostarczają jej produkty pochodzące od cenionych producentów w branży ogrodniczej. Oferuje między innymi ogrody z trawami ozdobnymi, które zainteresują osoby marzące o efektywnym, kolorowym ogrodzie. Dzięki umieszczeniu w nim ozdobnych traw można nadać mu nieco dzikiego charakteru. Ogrodowe trawy nie są wymagające w uprawie i mogą być umieszczane niemalże wszędzie, również tam, gdzie są narażone na dużą ekspozycję na promienie słoneczne. Świetnie komponują się z pozostałą roślinnością, w tym drzewami, krzewami oraz kwiatami. Do wyboru są trawy w różnych kolorach, co pozwala na ich swobodne dopasowanie do planowanego wyglądu ogródka. Wśród gatunków znajdują się między innymi trawy czerwone, bambusowe, pióropuszniki oraz długosze.

Planując umieszczenie w ogrodzie traw ozdobnych należy jednak pamiętać o tym, aby uwzględnić ich wysokość. Tego rodzaju rośliny wykorzystuje się przede wszystkim do obsadzania obiektów małej architektury, takich jak oczka wodne, skalniki, a także skarpy.

Firma zapewnia doradztwo ze strony ekspertów.  Dzięki temu, że działa na rynku od wielu lat, jest w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające zlecenia. Z dotychczas wykonanymi realizacjami można zapoznać się na stronie internetowej firmy. W razie wątpliwości wystarczy skontaktować się z jej przedstawicielami. Przedsiębiorstwo ogrodnicze zajmuje się również wykonywaniem różnych elementów małej architektury, w tym skarp, wodospadów, stawów oraz oczek wodnych.

Data dodania: 2022-03-09
Autor: Marcin Adamczyk
Źródło:
http://www.lasogrod.com/trawy-ozdobne/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Las i Ogród" Anna Dolatowska

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:SEDYMENT

https://www.sedyment.com.pl/

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

http://mecenas-pacewicz.pl/

AUTOMATIK ELEKTROCIEPŁO

https://elektrocieplo.pl/