O firmie:


Nazwa: Kartop


NIP: 764-235-09-46


Adres: Zwycięstwa 37


Miejscowość: Chodzież


Kod pocztowy: 64-800


Telefon: 506 224 565


Domena: https://producent.kartop.com.pl/


Opis:


Firma Kartop jest jednym z najbardziej uznanych na rynku producentów opakowań kartonowych. Producent pudeł obecny na rynku już od lat 70., nieustannie doskonali jakość swojej oferty, podążając za najnowocześniejszymi technologiami w produkcji. Długoletnie doświadczenie na rynku i wychodzenie do klienta zapewnia firmie wiodącą pozycję i renomę. 

Opakowania tekturowe mają szeroki wachlarz zastosowań. Wykorzystywane są zarówno w przemyśle (np. branży spożywczej czy magazynowaniu), transporcie i logistyce, jak i w użytku prywatnym. Różnego rodzaju kartonowe pojemniki są w końcu niezbędne do bieżącego przechowywania rzeczy w domu czy biurze, a także przeprowadzek. 

Firma od lat współpracuje z klientami indywidualnymi i biznesowymi. Produkty mogą więc zawsze zostać dostosowane do preferencji zamawiającego – wymiary i gramatura to kwestia do ustalenia przy składaniu zamówienia. Wszystko po to, by spełnić wszystkie oczekiwania osób i firm, korzystających z oferty. Bez problemu zamówisz więc i w krótkim czasie otrzymasz opakowanie odpowiadające Twoim wymaganiom.

Producent oferuje bogaty wybór opakowań kartonowych i tekturowych, odpowiadając na zapotrzebowanie klientów z najróżniejszych branż. W sprzedaży są między innymi:

  • opakowania klapowe
  • opakowania denko-wierzch
  • opakowania fasonowe (stosowane w pizzeriach)
  • opakowania tekturowe na wyroby cukiernicze
  • skrzynki na owoce i warzywa

Do wyboru klientów są kartony z tektury szarej oraz bielonej (z jednej lub obydwu stron) o różnych typach konstrukcji: litej lub falistej (trójwarstwowa, pięciowarstwowa). W przypadku wątpliwości, jaki rodzaj pudła najlepiej wybrać, zasięgnij rady u producenta. Pracownicy firmy służą pomocą i konsultacją, kompleksowo obsługując swoich klientów. Każdy pojemnik spełnia najwyższe standardy dla tego typu produktów i charakteryzuje się precyzją wykonania. Bez względu na zastosowanie, będzie on wytrzymały i posłuży bez zarzutów. Dodatkowym atutem jest też jego prezencja, gdyż wszystkie opakowania wykonywane są z dbałością o ich wartość estetyczną. 

Data dodania: 2019-03-31
Autor: Sandra Michalak
Źródło:
https://producent.kartop.com.pl/opakowania


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Kartop

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

https://tdmtarasy.pl/

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

https://meblopol24.pl/

Duda-Cars S.A.

https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/