O firmie:


Nazwa: R-Stone Sp. z o.o.


NIP: 9482610031


Adres: Bardzice 11C


Miejscowość: Bardzice


Kod pocztowy: 26-624


Telefon: 535 354 400


Domena: https://kamiennedywany.pl/


Opis:


Schody zewnętrzne, zwłaszcza zimą, mogą sprawiać wiele kłopotów, jeśli zostaną wykonane z niewłaściwych materiałów. Jest jednak pewien rodzaj wykończenia, który sprawdza się w każdych warunkach i gwarantuje też bezpieczeństwo użytkownikom. Aby znaleźć to idealne rozwiązanie na taras czy schody wystarczy odwiedzić stronę kamiennedywany.pl i zorientować się w znajdującej się tam ofercie. Sklep firmowy, polecający ten produkt, gwarantuje bogaty wybór kolorów i rodzajów komponentów.

Kamienny dywan na schody można stworzyć z mniejszych lub większych kamyków rzecznych lub kruszywa marmurowego oraz z wysokiej jakości żywicy epoksydowej, która wiąże kruszywo i pozwala mu zastygać w jednej masie. Ponieważ dostępne są różne kolory, można nawet stworzyć schody dwubarwne, wykorzystując inne kolory na stopnie i podstopnice. Aby masa rozłożona była równo i estetycznie, stosuje się też specjalne profile, zapobiegające też uszkodzeniom krawędzi.

Oferujący te materiały sklep ma własną ekipę, która na życzenie klienta profesjonalnie wykona schody czy taras, przygotowując uprzednio powierzchnię, na której ma powstać taki dywan. Jest to konieczny etap prac, aby masa dobrze się trzymała podłoża i przetrwała wiele lat. Samo jej nałożenie nie nastręcza większego problemu i niektóre osoby decydują się na samodzielne wykonanie tego zadania. 

Wybierając takie rozwiązanie, można mieć pewność, że schody:

  • nie zmienią wyglądu przez wiele lat,
  • będą łatwe w eksploatacji,
  • będą odporne na wiele niekorzystnych czynników,
  • niestraszny im będzie deszcz, mróz czy promieniowanie UV,
  • będą też odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Jednym słowem, jest to opcja dla osób mających niewiele czasu i siły, aby zajmować się ciągłą konserwacją. Z pewnością ważne jest też to, że jest to materiał antypoślizgowy, gwarantujący bezpieczeństwo.

Osoby, którym spodobało się to rozwiązanie, znajdą więcej informacji na podanej stronie, gdzie dostępny jest także specjalny kalkulator. Przy jego pomocy można z łatwością obliczyć przybliżony koszt materiału na schody czy taras. Obejmuje on koszt kruszywa, żywicy i listew, które dostępne są w różnych wersjach.

Data dodania: 2021-03-25
Autor: Daria Piotrowska
Źródło:
https://kamiennedywany.pl/kamienne-dywany-na-schody/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O R-Stone Sp. z o.o.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

https://www.kancelariamazurek.pl/

Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński

https://prosterozwody.pl/

Smak Dzieciństwa

https://smakdziecinstwa.eu/