O firmie:


Nazwa: REGMOT


NIP: 6761031684


Adres: Mogilska 121 c


Miejscowość: Kraków


Kod pocztowy: 31-571


Telefon: 12 413 93 27


Domena: https://sklep.regmot.com.pl/


Opis:


Eksploatacja każdego auta wymaga sporych nakładów finansowych, związanych nie tylko z kwestią kupowania paliwa, ale też zachowania pojazdu w dobrym stanie. By było to możliwe, potrzebne są różnego rodzaju prace konserwacyjne, zabezpieczenia, a także uzupełnianie poziomu płynów. Oleje i smary samochodowe są niezbędne i im lepsza jest ich jakość, tym lepiej - ma to bezpośrednie przełożenie na trwałość i żywotność poszczególnych elementów, na czele z silnikiem. Gdzie można korzystnie kupować takie produkty?

Duże zapotrzebowanie na nie powoduje, że na rynku znaleźć ich można wiele. Są to w dodatku wyroby różnych marek, istotnie różniące się przede wszystkim składem. Chcąc inwestować w dobre produkty bez wydawania dużych sum, najlepiej będzie skorzystać z oferty online. Będzie to szczególnie opłacać się w przypadku większych zakupów, np. kupienia wszystkich płynów eksploatacyjnych, jakich potrzeba gdy chodzi o dane auto. Sklep REGMOT ma szeroką ofertę produktów, znaleźć można w nim wszystko, co jest potrzebne do użytkowania auta oraz jego ochrony, a w dodatku są to produkty najbardziej cenionych firm.

W kategorii olejów i smarów można znaleźć przede wszystkim płyny silnikowe, przeznaczone do stosowania z każdym typem silnika. Zapewniają one płynne działanie i istotnie wydłużają żywotność tego elementu, co jest kluczowe dla komfortu i bezpieczeństwa jazdy, ale też uniknięcia wysokich kosztów napraw. Ważne jednak, by pamiętać o uzupełnianiu poziomu oleju na bieżąco.

Oferta obejmuje preparaty najbardziej znanych marek. Są one nie tylko skuteczne, ale też wydajne, dzięki czemu jedna butelka może wystarczyć na długi czas. Producenci zadbali także o ich dodatkowe walory, jak odporność na zamarzanie.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O REGMOT

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

https://adwokat-nataliachrostek.pl/

PPHU "BU-MOR"

https://ocenaryzykazawodowego.com

Nieruchomości Bułgaria

https://www.nieruchomoscibulgaria.pl/