O firmie:


Nazwa: Rejon Nieruchomości


NIP:


Adres: I. Daszyńskiego 40


Miejscowość: Gliwice


Kod pocztowy: 44-100


Telefon: 695 966 076


Domena: https://rejon-nieruchomosci.pl


Opis:


Zakup bądź sprzedaż nieruchomości to poważne przedsięwzięcie wymagające odpowiedniego przygotowania. Właściciele domów i mieszkań lub przyszli nabywcy mogą nawiązać współpracę z pośrednikiem, reprezentującym wybraną firmę. Agent, bo o nim mowa, działa przede wszystkim w terenie, choć nie jest mu obca również praca biurowa. Jest to osoba komunikatywna, terminowa, mobilna, opanowana oraz dyspozycyjna, która odciąża zainteresowanych z licznych obowiązków. Pracuje nie tylko w dni powszednie, ale też w weekendy i zapewnia przejrzysty cennik.

Pośrednicy przyjmują zgłoszenia od sprzedających i kupujących. Zbierają informacje na temat budżetu, preferencji, zdolności kredytowej oraz źródeł finansowania. Przesyłają klientom oferty dopasowane do ich potrzeb i podejmują się oprowadzania potencjalnych nabywców. W trakcie tego typu spotkań przedstawiają najważniejsze atuty obiektu i odpowiadają na pytania. Sprzedawcy nawiązujący współpracę z biurem nieruchomości mogą liczyć na skontrolowanie stanu prawnego budynków, przygotowanie oferty, publikowanie jej na portalach branżowych oraz robienie zdjęć.

Wsparcie specjalisty to propozycja dla osób, którym zależy na czasie i formalnościach ograniczonych do minimum. Można się z nim skontaktować w przedsiębiorstwie ReJoN Nieruchomości w Gliwicach. Pośrednik nieruchomości, zatrudniony w tej firmie, stara się doprowadzić do jak najszybszego sfinalizowania transakcji między stronami. Na usługi, jakie świadczy, składa się:

  • tworzenie dokumentacji, takiej jak umowy kupna-sprzedaży,
  • profesjonalne doradztwo,
  • oględziny nieruchomości,
  • nagrywanie materiałów video.

Agent z tej firmy może pochwalić się kompetencjami twardymi i miękkimi oraz doświadczeniem w obsłudze gruntów czy lokali użytkowych, takich jak restauracje, hotele bądź biurowce.

Data dodania: 2023-02-01
Autor: Dorota Wysocka
Źródło:
https://rejon-nieruchomosci.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Rejon Nieruchomości

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

https://www.ultra-elektro.pl/

tapetuj.pl Sklep internetowy

https://tapetuj.pl/

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

https://spectlumacz.pl/