O firmie:


Nazwa: Rejs Sp. z o.o.


NIP:


Adres: Mławska 61


Miejscowość: Rypin


Kod pocztowy: 87-500


Telefon: 789 364 685


Domena: https://e-rejs.eu


Opis:


Klienci, którzy szukają różnego rodzaju akcesoriów meblowych, mogą przejrzeć asortyment sklepu internetowego. Dostępne są tutaj różnego rodzaju produkty, które pozytywnie wpływają na wygląd wnętrza, sprawiają, że jest ono odpowiednio zagospodarowane. Nie zabraknie tutaj uchwytów i gałek meblowych, które oferowane są w różnorodnych kształtach i kolorach. Tego typu ozdoby są trwałe, wyglądają bardzo estetycznie. Do ich produkcji użyto wysokiej jakości materiałów. Mogą być montowane do szafek, półek oraz szuflad. 

W asortymencie nie zabraknie także pozostałych akcesoriów. Klienci mogą tu nabyć między innymi kratki aluminiowe, podpórki pod półki, kątowniki, zaczepy, obejmy, drążki, łączniki meblowe. Oferta jest bardzo różnorodna. W sklepie REJS dostępne są także prowadnice do szuflad systemowych. Modele kulkowe i rolkowe są łatwe w montażu. Sprawiają, że meble działają płynnie, są odporne nawet na intensywną eksploatację. Mogą po nie sięgnąć również osoby, które samodzielnie wykonują meble. Dzięki dostępnym tu rozwiązaniom konstrukcja jest bardzo funkcjonalna, charakteryzuje się wysoką jakością. Zapewniają one płynność działania szuflad, sprawiają, że ich otwieranie i zamykanie jest sprawne i bezproblemowe. 

Sprawdzą się nawet w przypadku mebli, które narażone są na duże obciążenia, są bardzo uniwersalne. Osoby, które nie wiedzą, na jakie produkty się zdecydować, mogą skorzystać z pomocy doświadczonych doradców. Dzięki ich poradom z pewnością zaopatrzą się w przydatne akcesoria, które spełnią swoje przeznaczenie w odpowiedni sposób. W sklepie oferowane są również produkty, które są stosowane w łazienkach, takie jak wieszaki na ręczniki, suszarki na pranie i bieliznę, kosze do zabudowy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Rejs Sp. z o.o.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:SEDYMENT

https://www.sedyment.com.pl/

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

http://mecenas-pacewicz.pl/

AUTOMATIK ELEKTROCIEPŁO

https://elektrocieplo.pl/