O firmie:


Nazwa: RoyalDekor Ewelina Stępień


NIP:


Adres: Bohaterów Bitwy pod Mokrą 2


Miejscowość: Kłobuck


Kod pocztowy: 42-100


Telefon: 793-493-401


Domena: https://royaldekor.pl/


Opis:


Co roku w branży ślubnej i weselnej pojawiają się nowe trendy. Nie omija to dodatków i dekoracji, które muszą podążać za nowinkami. Powinnaś zawsze kierować się przede wszystkim własnym gustem, ale warto sprawdzić, co obecnie jest na topie. Jakie style dominują?

 

Eko z natury

 

Inspiracją dla zaproszeń na ślub w stylu rustykalnym czy boho jest przede wszystkim natura. Rustykalne zaproszenia na wesele to jeden z hitów tego sezonu. Klimat wsi, roślinności, drewna i naturalne kolory — to nie tylko motyw na zaproszenie, ale także na całą uroczystość. W boho znajdziesz jasne barwy, pióra i delikatne czcionki. Dla wielu przyszłych nowożeńców bardzo ważna jest ekologia, dlatego decydują się na brązowy papier i ręcznie robione zdobienia. W stylu eko królują minimalizm i naturalne dekoracje. Wysoko w trendach plasuje się styl romantyczny, szczególnie pastelowe kwiaty. Wiele par wybiera rozwiązania retro z obrazkami vintage.

 

Twoje wspólne zdjęcie

 

W RoyalDekor zaproszenia weselne są personalizowane, dotyczy to nie tylko tekstu i wszelkich dodatków. Najmocniejszym akcentem w takim zaproszeniu może być wasze wspólne zdjęcie, na przykład z sesji narzeczeńskiej czy pierwsze wspólne chwile. Fotografia otoczona linią w wybranym kolorze, wychodzące zza zdjęcia liście czy kwiaty — to jedne z najbardziej romantycznych motywów w zaproszeniach ślubnych. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest także zaproszenie ze zdjęciem w formie kartki z kalendarza, na której znajdzie się zaznaczona data uroczystości. Tak profesjonalnie zaprojektowane i wykonane zaproszenia to nie tylko kartka informująca o dacie zaślubin, ale także przepiękne pamiątka, którą para młoda oraz każdy gość mogą z dumą wyeksponować w swoim domu.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O RoyalDekor Ewelina Stępień

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

https://www.ultra-elektro.pl/

tapetuj.pl Sklep internetowy

https://tapetuj.pl/

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

https://spectlumacz.pl/