O firmie:


Nazwa: SEBKEN


NIP:


Adres: Oś. Jana III Sobieskiego 31


Miejscowość: Trzciel


Kod pocztowy: 66-320


Telefon: 95 74 31 232


Domena: https://sebken.pl/


Opis:


Zabawa na świeżym powietrzu dotlenia organizm, zapewnia odpowiednią dawkę ruchu i zmniejsza ryzyko otyłości. Warto więc zadbać o funkcjonalność ogrodów oraz o to, by były atrakcyjne w oczach najmłodszych. Niektórzy decydują się na budowę basenów, których utrzymanie nie należy do najtańszych, a jeszcze inni inwestują w prywatne place zabaw. Niestety huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownice i pozostałe elementy wymagają dysponowania sporą powierzchnią. Rozwiązaniem tych problemów jest zakup wolnostojących domków, które z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Jednym z nich jest domek z drewna dla dzieci, proponowany w przedsiębiorstwie Sebken. To znany dostawca oferujący wytrzymałe konstrukcje z niezbędnymi atestami, potwierdzającymi ich jakość.

Obiekty różnią się od siebie sposobem montażu i gabarytami, dlatego należy dopasowywać je do wieku oraz wzrostu dziecka. Wyznacznikiem jest także liczba osób, które będą z nich korzystać. Niektórzy decydują się na modele modułowe. Można je rozbudowywać w dowolnym momencie, co oznacza, że niejako „rosną” razem z dzieckiem. Domki drewniane to świetna opcja zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców ceniących sobie prywatność. Dzięki nim zyskują bezpieczną przestrzeń, w której czują się dobrze. Służy ona nie tylko do zabawy, ale też przechowywania zabawek, co sprawia, że domy lub domki letniskowe stają się bardziej uporządkowane.

Osoby z ograniczonym budżetem wybierają chętnie modele plastikowe, jednak te dość szybko się niszczą, a na dodatek występują w jaskrawych kolorach, co nie każdemu odpowiada. Estetyczniejszym rozwiązaniem są wspomniane obiekty z drewna, czyli ekologicznego surowca, który może być poddawany procesowi recyklingu. Doskonale współgra on z pobliską zielenią i może być malowany na dowolne odcienie lub lakierowany. Na próżno szukać w nim toksycznych substancji, co sprawia, że jest chętnie wybierany.

Drewno wymaga okresowej impregnacji. Specjalne preparaty zabezpieczają bowiem przed wchłanianiem wilgoci, zwiększającej ryzyko pojawiania się grzybów i pleśni. Ułatwiają też pozbywanie się zabrudzeń z powierzchni ścian lub dachów, dzięki czemu domki wyglądają jak nowe. Opisywane obiekty odznaczają się dużą wagą, a co za tym idzie, stabilnością, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania podczas wietrznych dni.

Data dodania: 2023-03-24
Autor: Apolonia Wróblewska
Źródło:
https://sebken.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O SEBKEN

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:STIER S.C.

https://www.stier.com.pl/

Tartak Rybojady Lidia Kapała

https://www.tartakrybojady.pl/

Francepol Sp. z o.o.

https://francepol.com/pl