O firmie:


Nazwa: SELLTECH s.c.


NIP:


Adres: Konstytucji 3 Maja 31


Miejscowość: Jarocin


Kod pocztowy: 63-200


Telefon: +48 62 747 55 02


Domena: https://selltech.com.pl/


Opis:


Przedsiębiorstwo ze strony selltech.com.pl od wielu lat zajmuje się sprzedażą urządzeń opartych na technologiach takich jak automatyka, pneumatyka i hydraulika siłowa sprawdzających się w liniach produkcyjnych większości zakładów przemysłowych. Można w niej też liczyć na fachowe doradztwo, ponieważ zatrudnia fachowców z obszerną wiedzą na temat tych technologii, którzy w dodatku doskonale znają oferowany asortyment i mają doświadczenie w sprzedaży. Można tu liczyć nie tylko na fachową, ale też miłą obsługę, dlatego wielu klientów, raz skorzystawszy z usług, pozostaje z tym przedsiębiorstwem na dłużej. 

Jednym z najważniejszych filarów asortymentu firmy są urządzenia pneumatyczne, w tym chwytaki. Są one wykorzystywane przede wszystkim w transporcie bliskim, czyli najczęściej do przenoszenia różnych elementów podczas pracy linii produkcyjnej, magazynowania czy sortowania. Dzięki niewielkim gabarytom i zwartej budowie mogą współpracować z siłownikami, obrotnicami i ramionami robotów. Istnieje też możliwość zamontowania na nich dodatkowych elementów, gdyż są zaopatrzone w specjalne gniazda. 

Polecane przez to przedsiębiorstwo chwytaki:

  • są niedrogie,
  • cechują się wysoką dynamiką pracy,
  • mają prostą i lekką konstrukcję,
  • łatwo się je obsługuje,
  • są kompatybilne z innymi urządzeniami chwytającymi,
  • wyróżniają się odpornością na zakłócenia elektromagnetyczne,
  • są wyposażone w zabezpieczenia chroniące przy spadkach ciśnienia.

Wszystkie te cechy sprawiają, że są to urządzenia niezwykle pożądane w wielu fabrykach, gdyż wykonują najbardziej monotonne zajęcia, są precyzyjne i nie mylą się. Świetnie sprawdzają się w chwytaniu i przenoszeniu szyb, kartonów, płyt kompaktowych, sklejek, drzwi, desek i wielu innych materiałów.

Klientami przedsiębiorstwa są różne firmy produkcyjne i warsztaty ceniące sobie wysoką jakość przy atrakcyjnych cenach. Dostępny tu sprzęt i akcesoria pochodzą od najlepszych firm polskich i zagranicznych, które zostały precyzyjnie wyselekcjonowane. W trosce o dobro nabywców przy wyborze brano pod uwagę jakość materiałów używanych do produkcji i trwałość oferowanych artykułów.

Data dodania: 2021-04-03
Autor: Marcin Adamczyk
Źródło:
https://selltech.com.pl/chwytaki-pneumatyczne/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O SELLTECH s.c.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

https://tdmtarasy.pl/

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

https://meblopol24.pl/

Duda-Cars S.A.

https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/