O firmie:


Nazwa: S.G.B. AGENCJA REKLAMOWA S.C. Ewa Kowalczyk, Helena Picur


NIP: 7392943207


Adres: Janowicza 30C


Miejscowość: Olsztyn


Kod pocztowy: 10-693


Telefon: +48 89 533 82 35


Domena: https://sgb.com.pl/


Opis:


Nie bez powodu szeroko pojęta reklama jest dziedziną, w której nieustannie wdraża się nowe koncepcje i rozwiązania. Przedsiębiorstwa konkurują o klienta na sto różnych sposobów, a te, które się wyróżniają, mają znacznie większe szanse na sukces. Dlatego współczesne miasta, szczególnie te duże, są wręcz wypełnione treściami promocyjnymi. Dla lepszej estetyki miast, ale i budowy pozytywnego wizerunku warto podchodzić do reklamy zewnętrznej w sposób bardzo profesjonalny i stawiać przede wszystkim na jakość.

Reklama świetlna w Olsztynie może się sprawdzić praktycznie w każdym zakątku miasta. Po zmroku, a przez wiele miesięcy zapada on bardzo szybko, podświetlony nośnik jest wskazówką dla potencjalnego klienta, a jednocześnie elementem, który przykuwa uwagę przechodniów. Stawiając na tak skuteczny bodziec, jakim jest światło, lepiej wykorzystuje się potencjał outdooru.

We współpracy z olsztyńską agencją reklamową sgb.com.pl można osiągnąć naprawdę spore korzyści, jeśli chodzi o optymalne zastosowanie podświetlanych nośników. Wdrażane projekty obejmują takie rozwiązania jak potykacze, stojaki, billboardy, szyldy czy pylony. Współcześnie wykonuje się je nawet w bardzo dużym formacie, co dowodzi, że bariery technologiczne zostały znacznie przesunięte.

Aby podświetlana reklama zewnętrzna była trwała i estetyczna, do jej wykonania stosuje się najwyższej jakości stal, aluminium czy materiał DIBOND, który jest odporny na korozję i wyjątkowo stabilny. Park maszynowy w Olsztynie gwarantuje możliwość wykonania nawet najbardziej zaawansowanych projektów reklamowych, a doświadczenie budowane od 1998 roku przekłada się na profesjonalizm w każdym aspekcie współpracy.

Ważne, aby mieć ciekawy pomysł i spójny plan promowania miejsca, marki czy usługi. W przełożeniu bliżej niesprecyzowanych planów na konkretną wizję pomagają specjaliści wspomnianej agencji. Dla firmy z Olsztyna jest niezwykle ważne, by klient czuł się traktowany indywidualnie i profesjonalnie. Wystarczy nawiązać kontakt i umówić się w celu ustalenia szczegółów, aby podświetlana reklama zaczęła się rzucać w oczy. Niech robi to estetycznie i skutecznie!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O S.G.B. AGENCJA REKLAMOWA S.C. Ewa Kowalczyk, Helena Picur

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Turbo-Centrum

http://www.turbo-centrum.com.pl/

AMG Zaopatrzenie Przemysłu i Automatyka

https://amgautomatyka.pl/

LOGBAR Sp. z o.o.

https://logbardomki.pl