O firmie:


Nazwa: Silesiapak


NIP: 6342450040


Adres: Blachnickiego 9


Miejscowość: Katowice


Kod pocztowy: 40-175


Telefon: 790 275 067


Domena: https://silesiapak.pl/


Opis:


W przeszłości w sklepach spotykano głównie torebki foliowe, które obecnie są zastępowane ich odpowiednikami z papieru. To ekologiczny i nietoksyczny surowiec ceniony za estetyczny wygląd i możliwość stosowania w branży spożywczej. Tworzy się z niego biodegradowalne opakowania, nieocenione w supermarketach, drogeriach, aptekach, sklepach odzieżowych i innych miejscach. Interesują się nimi przedsiębiorcy chcący dbać o wizerunek prowadzonej przez siebie działalności i wdrażać rozwiązania przyjazne środowisku naturalnemu. Papier ulega szybkiemu rozkładowi, czego nie można powiedzieć o tworzywach sztucznych, dlatego jest używany w wielu firmach. Niektóre torebki pochodzą z recyklingu i mają certyfikaty informujące o braku szkodliwych substancji.

Torebki papierowe stanowią częsty wybór przedsiębiorców chcących promować biznes małym kosztem u lokalnej społeczności. Niektórzy producenci nanoszą na ich powierzchnię wybrane przez klientów nadruki, dzięki czemu opakowania stają się nienachalnym i zwracającym na siebie uwagę nośnikiem, pomagającym wybić się na tle konkurencji. Napisy lub grafiki powstają z reguły przy użyciu ekologicznych farb wodnych, które nie szkodzą środowisku.

Do ich zalet zalicza się uniwersalność oraz konkurencyjne ceny, zwłaszcza u osób decydujących się na produkcję wielkoseryjną. Sprawdzają się w rozmaitych branżach i służą do przenoszenia zakupów. Mają bowiem  solidne uchwyty płaskie lub skręcane, które nie wbijają się w dłonie i zapewniają wygodę użytkowania. Są znacznie trwalsze w porównaniu do foliówek, ponieważ nie rozciągają się i rzadko się przedzierają. Można je spotkać nie tylko w sklepach spożywczych, ale też cukierniach lub lokalach serwujących dania na wynos.

Firmą oferującą wytrzymałe torebki papierowe z nadrukiem jest Silesiapak. To znany dostawca współpracujący z przedsiębiorcami z różnych branż, który proponuje modele w różnych kształtach i wielkościach. Część z nich ma usztywniane dna, przekładające się na wygodę użytkowania i sprawdzające się jako opakowania prezentowe. Przedsiębiorcy cenią je za nowoczesny wygląd oraz możliwość wielokrotnego użytku. Wybierają oni spośród ekologicznych torebek w różnych wariantach kolorystycznych, które sprawdzają się także na targach lub podczas innych branżowych eventów. Można w nich umieszczać foldery reklamowe, gadżety lub pozostałe materiały promocyjne.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Silesiapak

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

https://www.ultra-elektro.pl/

tapetuj.pl Sklep internetowy

https://tapetuj.pl/

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

https://spectlumacz.pl/