O firmie:


Nazwa: solid3d


NIP:


Adres: Fatimska 41a


Miejscowość: Kraków


Kod pocztowy: 31--83


Telefon: 791 604 488


Domena: https://solid3d.pl/


Opis:


Wydruki trójwymiarowe oferują wiele zalet w porównaniu z tradycyjnymi metodami drukowania. Przede wszystkim dzięki nim model jest gotowy w ciągu kilku godzin, w zależności od wielkości i złożoności projektu. W przypadku tradycyjnych metod produkcji, takich jak na przykład obróbka CNC, proces ten może zająć wiele tygodni. Wydruki 3D na zamówienie pozwalają łatwo wyprodukować indywidualne elementy o niestandardowych rozmiarach, kształtach i właściwościach. W ten sposób tworzy się produkty dopasowane do potrzeb klientów. Wydruki trójwymiarowe są stosunkowo tanie w porównaniu z tradycyjnymi metodami produkcji, szczególnie przy zamówieniach na niewielką liczbę egzemplarzy, jako że nie wymagają stworzenia form.

Za pomocą drukarek 3D można tworzyć między innymi modele prototypowe, które są gotowe do natychmiastowego przetestowania. Wydruki trójwymiarowe pozwalają również na produkcję elementów o skomplikowanych kształtach, których nie da się uzyskać przy użyciu tradycyjnych metod wytwarzania. Umożliwia to między innymi spełnienie specyficznych wymagań klientów. Tradycyjne metody wytwarzania produktów lub drukowania generują dużo odpadów, jako że polegają one często na usuwaniu lub wycinaniu. W przypadku wydruków trójwymiarowych materiał jest stosowany tylko tam, gdzie jest to konieczne, co ogranicza ilość śmieci. Warto również wspomnieć o tym, że branża druków trójwymiarowych niezwykle szybko się rozwija. Z tego względu pojawiają się w niej nowe możliwości, które pozwalają na realizację nawet najbardziej wymagających zadań

Liczne zalety wydruków trójwymiarowych sprawiają, że są one wykorzystywane w wielu dziedzinach, takich jak przemysł, architektura, medycyna, motoryzacja, a nawet moda i sztuka. Żeby jednak móc w pełni cieszyć się możliwościami, jakie zapewnia ta metoda drukowania, należy skorzystać z usług ekspertów. Należy do nich firma Solid 3D, która zajmuje się realizacją wydruków dla klientów z różnych branż. Działa na terenie kilku dużych miast Polski. Zapewnia sprawny sposób realizacji zlecenia, który zaczyna się od przesłania odpowiedniego projektu. Następnie firma dokonuje jego wyceny, realizacji oraz na końcu organizuje wysyłkę. W razie pytań co do sposobu metod wydruku wystarczy skontaktować się z przedstawicielami przedsiębiorstwa. Gwarantuje ono atrakcyjne ceny.

Data dodania: 2023-02-22
Autor: Agata Sikora
Źródło:
https://solid3d.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O solid3d

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

https://adwokat-nataliachrostek.pl/

PPHU "BU-MOR"

https://ocenaryzykazawodowego.com

Nieruchomości Bułgaria

https://www.nieruchomoscibulgaria.pl/