O firmie:


Nazwa: SpecShop.pl


NIP: 7831847671


Adres: Kościuszki 114


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 61-717


Telefon: 533 372 997


Domena: https://www.specshop.pl


Opis:


W przypadku wystąpienia katastrofy może być konieczne szybkie opuszczenie domu. Torba z kilkoma niezbędnymi przedmiotami jest niezwykle pomocna w takiej sytuacji. Należy umieścić w niej rzeczy pozwalające przetrwać co najmniej 72 godziny bez kontaktu ze światem zewnętrznym.

Tego typu zestawy świetnie sprawdzają się również podczas wyjazdów survivalowych. Dzięki nim człowiek może przeżyć z dala od cywilizacji nawet przez kilkanaście dni. Z czego powinien składać się zestaw survivalowy? Jednym z podstawowych elementów jest apteczka, która powinna zawierać środki do udzielania pierwszej pomocy, takie jak bandaże, chusteczki antyseptyczne oraz małe narzędzia, w tym szczypce, nożyczki i pęseta. Niezwykle przydatna jest również latarka z bateriami. Gwizdek posłuży do tego, aby wezwać pomoc lub zaalarmować innych w przypadku zranienia się. Do awaryjnego zestawu należy dodać również ładowarkę do telefonu komórkowego. Powinna być ona wyposażona w kilka końcówek, aby umożliwić ładowanie urządzenia przy użyciu różnych gniazdek. Żeby zapewnić sobie źródło pożywienia i ciepła, poleca się dołączyć do zestawu kilka wodoodpornych zapałek wraz z krzesiwem, a także haczyk na ryby. Chcąc zakupić wysokiej jakości wyposażenie pozwalające na przetrwanie nawet w trudnych warunkach, warto odwiedzić stronę internetową specshop.pl. Pod tym adresem działa sklep specjalizujący się w sprzedaży wyposażenia militarnego i taktycznego. Oferuje różnego rodzaju zestawy do przetrwania, w tym produkty w wersji wodoodpornej. Do wyboru jest na przykład asortyment brytyjskiej firmy BCB. Jedna sztuka składa się z noża, latarki, zapałek oraz tabletek do odkażania wody. Poza tym zawiera niewielki zestaw do szycia, świeczkę, żyletki oraz taśmę klejącą. Nie zabrakło również piłki strunowej, krzesiwa, lusterka sygnalizacyjnego oraz gumowej rurki i worka strunowego. Kupujący otrzymuje w pakiecie także niewielki poradnik survivalu. Całość jest zapakowana w wodoodporną torbę.

Przedsiębiorstwo zapewnia niezwykle atrakcyjne ceny, a także daje możliwość zapisania się na newsletter, aby pozostać na bieżąco z promocjami i nowościami, jakie pojawiają się w ofercie. Warto zapoznać się również z całym sprzętem militarnym i taktycznym, w tym nożami, scyzorykami, multitoolami oraz specjalistyczną odzieżą i obuwiem wojskowym.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O SpecShop.pl

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

https://tdmtarasy.pl/

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

https://meblopol24.pl/

Duda-Cars S.A.

https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/