O firmie:


Nazwa: STIER S.C.


NIP:


Adres: Śląska 96


Miejscowość: Gorzów Wielkopolski


Kod pocztowy: 66-400


Telefon: 664 152 722


Domena: https://www.stier.com.pl/


Opis:


System izolacji wielowarstwowej Aluthermo posiada szereg zalet, których brakuje innym, bardziej popularnym materiałom izolacyjnym. Nie posiada on tzw. punktu rosy, gdyż stanowi nieprzepuszczalną dla wilgoci barierę. Dzieje się tak z powodu unikalnej budowy folii, na którą składają się aż cztery warstwy czystego aluminium o grubości trzydziestu mikronów, dwie warstwy pęcherzyków suchego powietrza zamkniętego polietylenem oraz dodatkowe wypełnienie z pianki polietylenowej. Dzięki temu folia ma niezwykłe właściwości termoizolacyjne, wynoszące aż 5,7m2K/W. Ponadto, jest ona wyjątkowo lekka i cienka. Może być wykorzystywana nawet przy delikatnych konstrukcjach, ponieważ nie obciąża ich. 

Spośród najbardziej pożądanych zalet folii, prócz wysokiej termoizolacji można wymienić  także niepalność oraz wyjątkową trwałość. Nie ulega ona rozwarstwianiu, gdyż jest zgrzewana na całej długości. Z tego powodu może być docinana w dowolny sposób. Produkt nie jest toksyczny dla ludzi i zwierząt, dlatego doskonale nadaje się do ocieplania ścian, podłóg i dachów, a także piwnic oraz budynków gospodarczych. W przeciwieństwie alternatywnych materiałów izolacyjnych, jakimi są wełny mineralne, folia Aluthermo nie wydziela żadnych substancji toksycznych ani drażniących pyłów, mogących powodować alergie i podrażnienie dróg oddechowych. 

Stier.com.pl daje aż dziesięć lat gwarancji na swój produkt, gdyż materiał ten jest wyjątkowo trwały i odporny na uszkodzenia fizykochemiczne, spowodowane działaniem środowiska zewnętrznego, amplitudę temperatur i dużą wilgotność. Folia stanowi także barierę nie do przebicia dla wszelkiego rodzaju insektów oraz gryzoni, co jest szczególnie przydatne w przypadku ocieplania piwnic oraz obiektów nieużytkowanych i inwentarskich.

Folia do systemu izolacji wielowarstwowej jest również łatwa w montażu, ponieważ wystarczy dociąć odpowiednie kawałki i przytwierdzić je do danego podłoża za pomocą np. zszywacza. Do jej stosowanie nie jest potrzebne doświadczenie, wystarczy stosować się do instrukcji zawartych na opakowaniu lub stronie producenta. 

Data dodania: 2018-11-16
Autor: Sandra Michalak
Źródło:
https://www.stier.com.pl/aluthermo-quattro.html


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O STIER S.C.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Tartak Rybojady Lidia Kapała

https://www.tartakrybojady.pl/

Francepol Sp. z o.o.

https://francepol.com/pl

Kancelaria Adwokacka Barbara Sobol

https://www.adwokatsobol.pl