O firmie:


Nazwa: Studio Projektowe Motiv


NIP: 7811882411


Adres: Jana Nagórskiego 5


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 60-408


Telefon: +48 604 434 422


Domena: https://www.studio-motiv.pl/


Opis:


Architekt jest specjalistą, któremu zleca się opracowywanie projektów pomieszczeń o różnym przeznaczeniu. Dzięki niemu wnętrza stają się stylowe, komfortowe w użytkowaniu i wpasowujące się w potrzeby lokatorów. Jego praca przebiega w kilku etapach, a pierwszym z nich są konsultacje przeprowadzane z klientami, podczas których poznaje ich wizje, preferowaną stylistykę oraz budżet, jaki mogą przeznaczyć. Doświadczeni architekci mają zdolności plastyczne oraz kreatywne pomysły, dlatego pomieszczenia, jakimi się zajmują, wyróżniają się spośród innych i są bardzo spójne. Współpracują nie tylko z osobami fizycznymi, przykładowo nabywcami domów bądź mieszkań, ale też przedsiębiorcami. Z reguły zlecają oni zaprojektowanie ergonomicznych i nowoczesnych biur, z uwzględnieniem wspólnej przestrzeni do relaksu.

Zadaniem architektów jest przygotowanie projektów łączących w sobie walory funkcjonalne oraz estetyczne. W swojej pracy biorą pod uwagę przede wszystkim istniejące uwarunkowania techniczne, jak i metraż nieruchomości. Jeśli zachodzi taka konieczność, zlecają wzniesienie ścianek działowych czy przeniesienie instalacji wodno-kanalizacyjnych bądź elektrycznych, co niekiedy wymaga konsultacji z innymi specjalistami.

Zaufani pracownicy gwarantują kreatywność i zaangażowanie w każde powierzone zadanie. Architekci wnętrz w Poznaniu, mogący pochwalić się obszernym portfolio, udostępniają ofertę na witrynie studio-motiv.pl i współpracują z klientami, dla których liczy się przejrzysta umowa, brak ukrytych kosztów i konkurencyjny cennik. Na bieżąco monitorują zmieniające się trendy i chętnie doradzają, w razie wątpliwości. Mają dostęp do nowoczesnych programów graficznych, służących do przygotowywania wizualizacji, dzięki czemu zainteresowani dowiadują się, jak będą wyglądać poszczególne pomieszczenia, przed rozpoczęciem remontu.

Osoby nawiązujące współpracę ze specjalistą, nie muszą decydować się na pełen pakiet usług, jakie oferuje, co oznacza, że płacą jedynie za tę pomoc, której rzeczywiście potrzebują. Niektórzy proszą jedynie o stworzenie wizualizacji wnętrz w kilku opcjach lub wsparcie w przygotowywaniu kosztorysu czy dokumentacji technicznej. Znaczna część architektów zna zaufanych stolarzy, płytkarzy czy pozostałych fachowców i poleca ich swoim klientom, dzięki czemu samodzielne poszukiwanie ekip remontowych nie jest koniecznością.

Data dodania: 2023-01-23
Autor: Dorota Wysocka
Źródło:
https://www.studio-motiv.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Studio Projektowe Motiv

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

https://tdmtarasy.pl/

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

https://meblopol24.pl/

Duda-Cars S.A.

https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/