O firmie:


Nazwa: StudioCOCA


NIP:


Adres: Królewska 5


Miejscowość: Sosnowiec


Kod pocztowy: 41-200


Telefon: 694 918 543


Domena: https://studiococa.com


Opis:


Usługi architektów najczęściej kojarzą się z wykonywaniem projektów budynków, czyli między innymi domów dla klientów prywatnych czy budynków wielorodzinnych dla inwestorów. Warto jednak wiedzieć, że są na rynku biura architektoniczne, które na tym nie poprzestają, ale proponują też aranżację przestrzeni, doprowadzając inwestycje do stanu "pod klucz". Skorzystanie z takiej kompleksowej oferty jest niezwykle dogodne, można bowiem wszystkie działania, od stworzeniu projektu na przykład domu, aż po jego kompletne wykończenie, powierzyć jednemu podmiotowi. Takie usługi zaprezentowano na stronie studiococa.com.

A kiedy architekt z Sosnowca zaproponuje szczególnie przydatną pomoc? Zastanawiając się nad budową domu, wiele osób stawia na gotowe projekty, gdyż wiąże się to z oszczędnością czasu, a przede wszystkim pieniędzy. Ewentualnie można na gotowy, oferowany przez biuro architektoniczne projekt nanieść własne poprawki. Takie rozwiązanie nie zawsze jednak jest możliwe. Nie brakuje osób, które chcą mieć dom swoich marzeń, stworzony ściśle według potrzeb projekt będzie zatem niezbędny. Wskazana firma ma duże doświadczenie w spełnianiu takich marzeń. Zajmuje się między innymi projektowaniem domów z płaskim dachem. Rozwiązanie to jest w Polsce spotykane coraz częściej. Coraz łagodniejsze zimy powodują, że nie są już konieczne dachy spadziste, z jakich łatwo zsuwa się śnieg, poza tym płaskie pokrycia to mniejsza przestrzeń, inwestycja pochłania zatem mniejsze koszty. Wreszcie, budynki takie są atrakcyjne dla wielu osób, zwłaszcza że płaskie dachy zwykle związane są z bardzo nowoczesnymi projektami - właśnie w tworzeniu takich celuje firma, co jest odpowiedzią na potrzeby rynkowe. Ponieważ jednak specjaliści firmy nie boją się żadnych wyzwań, można im powierzyć stworzenie także całkiem innych projektów, a także, oczywiście, nadzór nad jego wykonaniem. Warto też od razu zlecić przedsiębiorstwu wykończenie wnętrz, co wiąże się z dużą wygodą oraz krótkim czasem realizacji całej inwestycji. Firma stara się, by inwestorzy mogli zacząć niezwłocznie korzystać ze swojego obiektu.

Warto przy tym wiedzieć, że oferta firmy nie jest kierowana tylko do osób prywatnych. Biuro projektuje i wykonuje projekty także budynków wielorodzinnych oraz zajmuje się aranżacją biur. Z jej usług korzystają zatem też klienci biznesowi.

Data dodania: 2023-07-07
Autor: Łukasz Olszewski
Źródło:
https://studiococa.com/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O StudioCOCA

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

https://www.ultra-elektro.pl/

tapetuj.pl Sklep internetowy

https://tapetuj.pl/

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

https://spectlumacz.pl/