O firmie:


Nazwa: Lazienka360.pl


NIP: 5951155377


Adres: Mierzyn 42


Miejscowość: Mierzyn


Kod pocztowy: 64-400


Telefon: 663 127 256


Domena: https://lazienka360.pl


Opis:


Sklep internetowy Łazienka360 powstał z myślą o ułatwieniu klientom poszukiwania i zakupu armatury łazienkowej, ceramiki sanitarnej, wanien i wielu innych produktów łącznie z meblami łazienkowymi. Dzięki temu, że od lat działa w branży, może zaoferować produkty doskonałej jakości w atrakcyjnych cenach. Współpracuje z wieloma sprawdzonymi producentami, dlatego jest w stanie sprostać wymaganiom każdego nabywcy. Gwarantuje klientom komfort dokonywania zakupów oraz zadowolenie z obsługi.

Personel sklepu doskonale zna asortyment i chętnie doradza w wyborze, poznawszy oczekiwania klientów oraz wielkość pomieszczenia. Bez względu na to, czy nabywającemu potrzebna jest wanna do zabudowy, wolnostojąca, czy też kabina prysznicowa, każdy znajdzie tam taki produkt, który zagwarantuje mu pełną satysfakcję. W ofercie można znaleźć rozmaite kabiny dostępne w wielu rozmiarach, które pasować będą zarówno do niewielkich łazienek, jak i do dużych pokoi kąpielowych. Pochodzą one od polskich i zagranicznych producentów.

Dostępne są w wielu kształtach i wykonane z przezroczystego szkła hartowanego lub matowego, ale można tam też zamówić kabinę ze szkła pokrytego sitodrukiem. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów w profilach ze stali srebrnej, błyszczącej, jak również w chromie. Wielu producentów dopuszcza także możliwość malowania profili na wybrany przez klienta kolor z palety RAL.

W asortymencie dostępne są również artykuły ze szkła z powłokami Glass Protect oraz Clean Glass. Mogą się one też różnić sposobem montażu. W asortymencie dostępne są kabiny montowane bezpośrednio na podłodze, wyposażone w odpływ liniowy, jak i instalowane na brodzikach płytkich i głębokich. Różnorodność jest ogromna, dlatego każdy klient z pewnością znajdzie taki produkt, który spełni jego oczekiwania. Ponieważ do ich wykonania wykorzystano dobrej jakości materiały z pewnością będą służyły przez długi czas, ciesząc funkcjonalnością i komfortem użytkowania. Aby zapoznać się z pełną ofertą, wystarczy odwiedzić stronę sklepu.

Data dodania: 2021-11-02
Autor: Mikołaj Michalak
Źródło:
https://lazienka360.pl/prysznice


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Lazienka360.pl

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

https://tdmtarasy.pl/

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

https://meblopol24.pl/

Duda-Cars S.A.

https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/