O firmie:


Nazwa: SztukWizja


NIP: 6852131316


Adres: Słowackiego 3


Miejscowość: Jasło


Kod pocztowy: 38-200


Telefon: +48 604 223 452


Domena: http://sztukwizja.pl/


Opis:


Oferowane na sztukwizja.pl usługi są przydatne w wielu dziedzinach. Mowa o malowaniu ścian lub elewacji, dzięki któremu wnętrza oraz mury prezentują się wyjątkowo. Murale na przykład mogą stanowić świetny sposób reklamy. Zakres możliwości, jeśli idzie o wzory, jest bardzo szeroki. Tego rodzaju forma dekoracji, aranżacji i promocji bez wątpienia jest doskonałym pomysłem w przypadku rozmaitych obiektów, w tym restauracji, hoteli, parków rozrywki, ale też obiektów kulturalnych, a nawet sakralnych, które też często sięgają po tego rodzaju rozwiązania.

Znalezienie doświadczonego specjalisty, który zajmuje się malowaniem elewacji, jest bardzo istotne. Fachowiec jest bowiem w stanie przygotować projekt na podstawie oczekiwań zamawiającego. Wiadomo, że konkretny motyw oraz barwy zależą od zapotrzebowania, charakteru budynku czy oczekiwań klienta. Ekspert jest w stanie przygotować wizualizację i po jej zaakceptowaniu przystępuje do wykonania dzieła. Dla wielu firm, klubów czy stowarzyszeń malowanie murali może się stać propozycją, która w ogromnym stopniu wpłynie na wizerunek placówki i zapewni zainteresowanie jej usługami. Efektowny obrazek na murze stanowi bowiem świetną zachętę do odwiedzenia restauracji, pubu czy parku rozrywki. Oczywiście tego typu opcje bywają wykorzystywane nie tylko jako komercyjne reklamy. Mogą też być doskonałym formami dekoracyjnymi, a także skutecznym komunikatami społecznymi, które zachęcają na przykład do segregowania śmieci lub pomocy potrzebującym.

Nie ma obaw o jakość murali. Wiadomo, że są to malowidła wykonane na dworze, ale dzięki odpowiednim rozwiązaniom są odporne na warunki zewnętrzne, w tym śnieg, deszcz czy promienie słoneczne. Najczęściej wykonuje się je za pomocą farb natryskowych. Zalet jest mnóstwo. To przede wszystkim znakomity i niebanalny efekt, który zwraca uwagę przechodniów. Także wspomniana odporność na warunki zewnętrzne ma znaczenie. Poza tym murale zapadają w pamięć i stanowią znakomite uzupełnienie krajobrazu otoczenia. Dzięki temu idealnie sprawdzają się jako forma promocji oraz dekoracji.

Data dodania: 2021-01-13
Autor: Cezary Wasilewski
Źródło:
http://sztukwizja.pl/load-more-auto/oferta/murale/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O SztukWizja

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:PRO-music

http://pro-music.pl/

ASB-Kolbuszowa

https://asb-kolbuszowa.pl/