O firmie:


Nazwa: Tablitek


NIP:


Adres: Mickiewicza 27


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 60-835


Telefon: 61 84 77 883


Domena: http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/


Opis:


Często stajemy w sytuacji wyrobienia jakiegoś dokumentu, ale nie posiadamy do niego odpowiedniego zdjęcia. Do dokumentów wymagane są specjalne fotografie, które muszą być wykonane według specjalnych wymagań i wytycznych. Zdjęcie do dowodu, paszportu, legitymacji studenckiej czy też innego dokumentu musi posiadać odpowiednie wymiary, musi być wykonane pod odpowiednim kątem z odpowiednim oświetleniem i na właściwym tle. Jeśli więc potrzebujesz aktualnego zdjęcia, musisz odwiedzić salon fotograficzny. Oczywiście zawsze szukamy profesjonalnego studia, w którym fotograf wykona ładne zdjęcie. Najlepiej też, by było one do odbioru na miejscu.

Wykonanie odpowiedniego zdjęcia wymaga wysokiej jakości aparatu, oświetlenia, tła. Osoba fotografowana nie może mieć żadnego nakrycia głowy (oprócz wyjątków zapisanych w ustawie, np. żołnierz) ani okularów. Należy siedzieć prosto, z naturalnym wyrazem twarzy i patrzeć prosto na obiektyw. Włosy muszą być ułożone naturalnie. Zdjęcie do dowodu musi przedstawiać nasz faktyczny i rzeczywisty wygląd.

W studio fotograficznym Tablitek fotograf korzysta z najwyższej jakości urządzeń, a dzięki wykorzystywaniu techniki termosublimacyjnej zdjęcie jest gotowe do odebrania na miejscu. Jeśli więc chcesz wykonać zdjęcia do dokumentów w Poznaniu, warto odwiedzić studio. Klient może na monitorze obejrzeć wykonane zdjęcia i wybrać najlepsze ujęcie. Może także poprosić o dokonanie delikatnego retuszu fotografii. Zdjęcie może zostać także zapisane na odpowiednim nośniku lub przesłane na adres email.

Korzystanie z odpowiedniego programu fotograficznego w pełni wspiera wykonywanie zdjęć biometrycznych zgodnie ze standardem ISO/IEC 19794-5 oraz w oparciu o standardy International Civil Aviation Organization (ICAO).

Wchodząc na stronę studia fotografie-pieczatki-wizytowki.pl, możesz dowiedzieć się, w jakich innych miastach funkcjonuje studio fotograficzne, a także zapoznać się ofertą. Oprócz zdjęć firma wykonuje także pieczątki, wizytówki, kserokopie i wiele innych usług. Na stronie dostępny jest także cennik.

Data dodania: 2019-03-06
Autor: Mikołaj Michalak
Źródło:
http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/zdjecia/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Tablitek

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

https://tdmtarasy.pl/

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

https://meblopol24.pl/

Duda-Cars S.A.

https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/