O firmie:


Nazwa: Tartak Rybojady Lidia Kapała


NIP: 596-100-13-16


Adres: Rybojady 15


Miejscowość: Rybojady


Kod pocztowy: 66-320


Telefon: 665 550 009


Domena: https://www.tartakrybojady.pl/


Opis:


Tworzenie mebli to dla Ciebie nie tylko praca, ale również i ogromna pasja? Zależy Ci na tym, aby dostarczać produkty wysokiej jakości, wykonane z ogromną starannością z materiałów od sprawdzonych dostawców? W takim razie koniecznie zajrzyj na stronę internetową tartakrybojady.pl i zapoznaj się z ich szeroką ofertą na wysokiej jakości materiały drewniane o różnym przeznaczeniu. 

Drewno ze sprawdzonego źródła gwarancją sukcesu

Każdy dobry stolarz doskonale wie o tym, że odpowiedni materiał to gwarancja sukcesu. Nie da się zrobić dobrych i trwałych mebli, które posłużą przez lata, jeśli nie posiada się odpowiedniego tworzywa, na którym można pracować i z którego może powstać ciekawa konstrukcja. Dlatego właśnie niezwykle istotną kwestią jest, aby belki sosnowe oraz z innych drzew pozyskiwać tylko i wyłącznie od sprawdzonych dostawców z doświadczeniem, którzy posiadają odpowiednie certyfikaty i gwarantują naprawdę wysoką jakość drewna zarówno na meble, jak i na podłogi, konstrukcje domów i wiele, wiele innych.

Ogromny wybór drewna różnego rodzaju można znaleźć w ofercie firmy Tartak Rybojady. U nich możesz zamówić belki dąb lub sosna o odpowiednich wymiarach do tworzenia rozmaitych mebli, a także materiały drewniane przeznaczone na podłogi, schody, balustrady i wiele, wiele innych. Szeroki asortyment sprawia, że wszystko co potrzebne na poszczególne elementy zamówisz u jednego dostawcy, w dodatku sprawdzonego i renomowanego. 

Twórz wyjątkowe meble z wysokiej jakości materiałów 

Wybierając ich ofertę masz pewność, że otrzymasz belki oraz drewniane płyty i deski, które pochodzą z lasów certyfikowanych, przeznaczonych do wycinki w celach wytwórczych. U nich możesz liczyć na profesjonalne wsparcie merytoryczne oraz na naprawdę ogromny wybór zróżnicowanych produktów zarówno do rzemieślnictwa, jak i w formie opału. Dostępne są u nich bowiem listwy z drze liściastych lub iglastych, tarcica konstrukcyjna i stelażowa, belki i deski na meble, a także drewno opałowe. 

Nie zwlekaj. Już teraz zajrzyj na ich stronę internetową i zapoznaj się dokładnie z ich ofertą. Sprawdź, jakie produkty mogą Ci zaproponować, zapoznaj się z informacjami o firmie i zadzwoń do nich, aby nawiązać z nimi współpracę. 

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Tartak Rybojady Lidia Kapała

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:STIER S.C.

https://www.stier.com.pl/

Francepol Sp. z o.o.

https://francepol.com/pl

Kancelaria Adwokacka Barbara Sobol

https://www.adwokatsobol.pl