O firmie:


Nazwa: Team Spirit Online


NIP:


Adres: Halicka 10


Miejscowość: Kraków


Kod pocztowy: 31-036


Telefon: 12 346 48 43


Domena: https://teamspirit.online


Opis:


Od czego rozpocząć organizację firmowej imprezy integracyjnej? W przypadku eventów online szczególną uwagę trzeba zwrócić na aspekty techniczne. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty profesjonalnego organizatora. Przykład takich usług przedstawiono na stronie internetowej pod linkiem teamspirit.online.

Współpraca z firmą eventową rozpoczyna się od zebrania najważniejszych informacji związanych z wydarzeniem. Specjaliści chcą poznać między innymi:

  • liczbę uczestników imprezy,
  • cele, jakie chce osiągnąć inwestor,
  • przeznaczony na organizację atrakcji budżet,
  • indywidualne oczekiwania i potrzeby przedsiębiorcy.

Są różne powody, dla których urządza się event. Należą do nich na przykład jubileusze, święta i sukcesy biznesowe. Integracja pracowników online może też być po prostu cyklicznym wydarzeniem, którego celem jest motywowanie kadr oraz tworzenie pozytywnej atmosfery w zespole. Przy okazji można zdobyć materiały przydatne do działań marketingowych i zbudować wizerunek atrakcyjnego pracodawcy.

Co może dziać się na internetowej imprezie? Bez wątpienia wybór atrakcji jest duży. Wśród dostępnych opcji znajdują się na przykład gry multimedialne z moderatorem, które polegają na rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. Uczestnicy podzieleni są na rywalizujące ze sobą grupy. Kolejną możliwością jest organizacja warsztatów degustacyjnych. Przedstawiane są na nich ciekawostki dotyczące różnych przysmaków, w tym czekolady, kawy, herbaty, sera i alkoholu. Smakowanie tych produktów każdemu dostarcza wiele radości i jest bardzo angażujące.

Na integracji online można urządzić też zajęcia DIY i warsztaty twórcze. To świetne rozwiązanie dla przedsiębiorstw zatrudniających kreatywnych ludzi zainteresowanych twórczością artystyczną. Na imprezie firmowej warto zadbać też o dobrą oprawę muzyczną. Wirtualne spotkanie może urozmaicić obecność DJ-a. Warto także zaprosić gości, którzy poprowadzą warsztaty motywacyjne i opowiedzą o swoich sposobach na osiągnięcie sukcesu w biznesie i życiu prywatnym.

Data dodania: 2022-12-07
Autor: Dawid Kamiński
Źródło:
https://teamspirit.online/integracje-online/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Team Spirit Online

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

https://adwokat-nataliachrostek.pl/

Nieruchomości Bułgaria

https://www.nieruchomoscibulgaria.pl/

Radecka, Lucyna Radecka

https://radecka.pl/