O firmie:


Nazwa: TIGLED


NIP:


Adres:


Miejscowość:


Kod pocztowy: -


Telefon: 784 664 484


Domena: https://tigled.pl


Opis:


Reklamy świetlne to znakomita alternatywa dla komunikatów prezentowanych w internecie lub mediach tradycyjnych, takich jak telewizja, prasa czy radio. Znajdują one zastosowanie przede wszystkim w biznesach stacjonarnych, dlatego interesują się nimi osoby prowadzące:

  • niewielkie kina,
  • bary,
  • kuby nocne,
  • restauracje,
  • lodziarnie,
  • kawiarnie.

Odpowiednio zaprojektowana reklama świetlna pozwala wyróżnić się spośród niemałej konkurencji i zostać zapamiętanym wśród przechodniów.

Poza zwykłymi podświetlanymi billboardami czy wiatami przystankowymi, na których umieszczane są plakaty, na uwagę zasługują  również neonowe napisy lub grafiki, które tworzą specyficzny klimat, dlatego nie mają negatywnego wpływu na wygląd otoczenia. W tym przypadku nabywca ponosi jednorazowy wydatek, czego nie można powiedzieć o kosztownych kampaniach internetowych. Spełniają one swoje zadanie przez cały rok, również po zapadnięciu zmroku. Bez obaw mogą świecić podczas obfitych opadów  deszczu i innych niesprzyjających warunków pogodowych.

Sposób, w jaki działają neony, powoduje, że odbiorcy automatycznie kierują swój wzrok w kierunku świecących elementów. Zdobią one nie tylko budynki, ale i całe ulice, a niekiedy też prywatne domy. Można je umieszczać w pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci, takich jak łazienki oraz w innych wnętrzach, w zależności od swojej wizji. Neony są produkowane ze szkła lub tworzyw sztucznych i świecą na dowolne kolory. Użyte fonty i odcienie warto dopasowywać do charakteru prowadzonej działalności oraz wizerunku firmy.

Pomoc w doborze najlepszej czcionki oraz wielkości neonu proponują pracownicy przedsiębiorstwa Tigled. Na jego ofertę składa się między innymi neon flex, czyli sprawdzony i przetestowany produkt o dużej odporności na pękanie i inne uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie neony dostępne w asortymencie zostały wykonane z zachowaniem najwyższej staranności, co sprawia, że służą przez długie lata. Dają możliwość tworzenia wspaniałych efektów wizualnych i są do nabycia w konkurencyjnych cenach.

Data dodania: 2021-07-12
Autor: Sandra Michalak
Źródło:
https://tigled.pl/neon/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O TIGLED

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl

http://www.doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl/

Iluzjonista - Filip Piestrzeniewicz

https://www.piestrzeniewicz.pl/

Copywriter.pl

https://www.copywriter.pl/