O firmie:


Nazwa: TOAUTO CENTER KAROL KRUSZCZAK


NIP: 9591900905


Adres: Wojewódzka 3


Miejscowość: Kielce


Kod pocztowy: 25-536


Telefon:


Domena: https://skupsamochodowkrakow.com.pl/


Opis:


Propozycja usługowa firmy ze strony internetowej skupsamochodowkrakow.com.pl umożliwia szybką sprzedaż samochodów. Mogą one znajdować się w różnym stanie. Dlatego istnieje możliwość sprzedaży także uszkodzonych pojazdów, które nie mogą być już wykorzystywane w ruchu drogowym. Skup samochodów na części w Krakowie to propozycja skierowana do osób prywatnych oraz firm i instytucji państwowych. Informacje na temat oferty można sprawdzić na portalu online. Znajdują się na niej bardzo ważne informacje, które pomagają w podjęciu decyzji o współpracy. Wycena poszczególnych części pojazdu jest wyceniana przez osobę posiadającą doświadczenie w tej kwestii. Umożliwia to otrzymanie adekwatnej do danego elementu zapłaty.

Powyższe przedsiębiorstwo kładzie nacisk na długofalową współpracę z konsumentami. W związku z tym w przypadku sprzedaży dużej ilości części można liczyć na atrakcyjną wycenę. W celu skontaktowania się ze skupem należy odwiedzić jego stronę internetową, na której są dostępne numery telefonu. Wybierając jeden z nich, każdy klient dodzwoni się do przedstawiciela firmy, który przedstawi szczegółową propozycję współpracy. Dostarczenie części np. z pojazdów powypadkowych można wykonać osobiście lub liczyć na szybki przyjazd na umówione miejsce przedstawiciela firmy. Jest to rozwiązanie wychodzące naprzeciw oczekiwaniom osób, które nie dysponują sprawnym pojazdem lub wybierające takie rozwiązanie z innych powodów.

Sprzedaż części jest dobrym rozwiązaniem, dla których osób samochód nie jest już zdolny do poruszania się po drodze. Handel nimi jest dużo bardziej opłacalny niż złomowanie całego pojazdu. Jest to związane z faktem, że w nawet bardzo starych autach sporo elementów konstrukcyjnych i nie tylko jest sprawna. Demontaż pojazdów samochodowych jest wykonywany przez profesjonalistów, którzy zapewniają kompleksową realizację zadania. Dzięki temu możliwe jest szybkie uzyskanie wyceny części oraz zapłaty za nie. Skup w sposób szczególny jest zainteresowany kupnem elementów z układu hamulcowego oraz wydechowego.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O TOAUTO CENTER KAROL KRUSZCZAK

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:AUTO NAPRAWA WIŚNIEWSKI ARKADIUSZ

http://www.autowisniewski.com/

AirFresh Sp. z o.o.

https://airfresh.pl/

Skypack Maszyny Pakujące

https://skypack.pl/