O firmie:


Nazwa: Toyota Łódź - Rzgów


NIP:


Adres: Łódzka 69a


Miejscowość: Rzgów


Kod pocztowy: 95-030


Telefon: 422252600


Domena: https://www.toyotalodz.com.pl/


Opis:


Zdecydowana większość osób w Polsce decyduje się na zakup pojazdów używanych ze względu na ograniczony budżet. Należy jednak podkreślić, że wartość samochodów z roku na rok spada, więc cena kilkuletnich (dla wielu praktycznie nowych) aut jest dużo bardziej atrakcyjna w porównaniu do pojazdów dostępnych bezpośrednio u producenta.

Gdzie kupić używany samochód?

Klienci mogą przeglądać ogłoszenia w internecie pochodzące od prywatnych osób lub odwiedzić lokalne autokomisy. W takich przypadkach nigdy jednak do końca nie wiadomo, na jaki pojazd trafimy (głównie pod względem stanu technicznego czy historii wypadków itp.). Zdecydowanie lepszą opcją jest przegląd samochodów używanych z salonu Toyota mieszczącego się w Łodzi. Dealer proponuje pojazdy znanego producenta, które najczęściej są poleasingowe lub zostały pozostawione w zastawie. Co ważne, przed wystawieniem auta na sprzedaż, pracownicy salonu dokonują szczegółowego przeglądu technicznego wraz z przeprowadzeniem niezbędnych napraw oraz dokładnym wyczyszczeniem wnętrza.

Klientowi zostaje również przedstawiona historia samochodu. Mowa o ewentualnym stłuczkach oraz informacjach na temat wszystkich dokonanych napraw czy wymian elementów karoserii. Na stronie toyotalodz.com.pl można zapoznać się z aktualną ofertą aut używanych. Warto wspomnieć, że dealer proponuje zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze. W razie zainteresowania określonym modelem istnieje możliwość telefonicznego umówienia terminu jazdy testowej, a także pozyskania dodatkowych danych. Na stronie zamieszczono specjalną wyszukiwarkę samochodów — wystarczy podać najważniejsze parametry.

Dodatkowe korzyści zakupu auta u dealera

W łódzkim salonie nowy właściciel samochodu otrzymuje 12-miesięczną gwarancję w ramach programu Pewne Auto. Ponadto klient może zdecydować się na wykup dodatkowego ubezpieczenia komunikacyjnego czy skorzystania z oferty sklepu z oryginalnymi częściami i akcesoriami. W łódzkim punkcie wykonywane są usługi mechaniczne i blacharskie oraz przeglądy okresowe.

Data dodania: 2022-09-27
Autor: Dawid Kamiński
Źródło:
https://www.toyotalodz.com.pl/samochody-uzywane


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Toyota Łódź - Rzgów

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Metropolis Krzysztof Bugaj

http://metropolis-rent.pl/

Linguemix

https://linguemix.eu/

Kancelaria Prawna Meritum Agnieszka Mikołajczyk

https://meritumodszkodowania.pl/