O firmie:


Nazwa: Vita Libera Sp. z o.o. Klinika leczenia uzależnień


NIP: 9512470245


Adres: Zakamarek 39a


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 02-998


Telefon: 538455505


Domena: https://vitalibera.pl


Opis:


Nadużywanie napojów wysokoprocentowych negatywnie wpływa na zdrowie oraz samopoczucie. Alkoholizm jest chorobą, która dotyka osób w różnym wieku. Może upośledzać funkcjonowanie narządów wewnętrznych, prowadzić do marskości wątroby, a także niewłaściwej pracy układu krążenia i systemu nerwowego. Nałóg często przyczynia się również do obniżenia samopoczucia, bezsenności i zaburzeń pamięci. Bardzo ważne jest szybkie uświadomienie sobie problemu oraz rozpoczęcie terapii. 

Samodzielne poradzenie sobie z uzależnieniem często okazuje się niemożliwe. W Vita Libera pracują specjaliści, którzy zapewniają kompleksową i profesjonalną opiekę osobom nadużywającym alkoholu. Odwyk rozpoczyna się od detoksykacji organizmu. Przeprowadzane w Warszawie odtrucia alkoholowe mają za zadanie zminimalizować objawy zespołu abstynencyjnego. Napoje wysokoprocentowe często powodują występowanie niekorzystnych zmian w organizmie, do których należą zaburzenia gospodarki wodno-elektrolitowej, a także nieprawidłowe funkcjonowanie narządów takich jak wątroba, nerki, trzustka i mózg. Detoks przyspiesza regenerację organizmu. Konieczne jest uzupełnienie poziomu elektrolitów, witamin oraz płynów. Często stosuje się środki o właściwościach uspokajających i przeciwbólowych. Rodzaj wykorzystywanych preparatów jest zawsze uzależniony od stanu zdrowia i stopnia zaawansowania problemu danej osoby. Ważne jest  zastosowanie właściwego postępowania leczniczego. Dzięki farmakoterapii można uniknąć wielu niebezpiecznych powikłań, które pojawiają się po odstawieniu substancji psychoaktywnych. Często konieczne jest także wykonanie dodatkowych badań laboratoryjnych. Osoby, które przebywają w ośrodku, mają zapewnioną odpowiednią opiekę i wsparcie w trudnej walce z nałogiem. Detoks alkoholowy łagodzi objawy zespołu abstynencyjnego takie jak skoki ciśnienia, przyspieszona akcja serca, nudności, nadmierna potliwość, drżenie rąk i napady agresji. U osób uzależnionych można zaobserwować również omamy słuchowe i wzrokowe, a także nadwrażliwość na światło. 

Proces detoksykacji przeprowadzany w ośrodku jest bezpieczny, gdyż nad jego przebiegiem czuwa kadra specjalistów. Mają oni dostęp do odpowiednich środków farmakologicznych oraz sprzętu ratującego życie. Kolejnym krokiem w walce z uzależnieniem jest terapia i udział w grupach wsparcia.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Vita Libera Sp. z o.o. Klinika leczenia uzależnień

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

https://www.kancelariamazurek.pl/

Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński

https://prosterozwody.pl/

Smak Dzieciństwa

https://smakdziecinstwa.eu/