O firmie:


Nazwa: Wally - piękno dekoracji


NIP:


Adres: Owsiana 62


Miejscowość: Katowice


Kod pocztowy: 40-780


Telefon: 32 720 94 75


Domena: https://wally.com.pl/


Opis:


Fototapety to ponadczasowe dodatki umieszczane na ścianach, nieco rzadziej na drzwiach, które powstają przy użyciu nowoczesnych maszyn drukarskich, jakimi są plotery. Są one sprzedawane w rolkach i różnią się od siebie wymiarami oraz gramaturą papieru. Zainteresowani takimi ozdobami wybierają spośród motywów proponowanych przez producentów, którzy dają też możliwość stworzenia tapety z własnym zdjęciem. Część z nich optycznie powiększa wnętrza, dlatego sprawdza się w małych mieszkaniach. Mowa tu modelach z geometrycznymi wzorami w jasnych kolorach.

W ostatnim czasie na popularności zyskuje też fototapeta z motywem cegły. To idealne rozwiązanie dla miłośników stylu loftowego i industrialnego, którzy nie chcą kuć ścian lub nabywać ceglanych płytek. Zakup proponowanych dodatków jest znacznie tańszy, a ponadto przyklejanie ich do ściany nie zajmuje wiele  czasu. Zainteresowani powinni zaopatrzyć się jedynie w klej, jeśli fototapeta nie jest samoprzylepna, jak i w podstawowe narzędzia, takie jak nożyczki czy miarki. Produkty tego typu można zamówić na stronie wally.com.pl.

Prowadzi ją sklep polecany przez wzgląd na profesjonalną obsługę, doskonałą jakość dodatków oraz uniwersalność. Znajdują one zastosowanie w pomieszczeniach różnych typów, co oznacza, że spotyka się je w salonach, łazienkach, kuchniach czy dziecięcych pokojach. Niekiedy zdobią wnętrza biurowców i sprawiają, że pomieszczenia stają się bardziej estetyczne. Rozwiązanie to docenią osoby, które nie chcą przemalowywać ścian i pozbywać się z ich powierzchni nierówności.

Firma proponuje dodatki przyjazne amatorom. Zainteresowanie wzbudzają szczególnie modele samoprzylepne, które bez problemu można odkleić w dowolnym momencie. Najchętniej wybieranymi fototapetami są te z motywami florystycznymi i zwierzęcymi. Klienci cenią sobie również modele, na które naniesiono wizerunki sławnych osób lub najpopularniejsze zabytki. Oferowane produkty nie płowieją z biegiem czasu, a ich powierzchnię można czyścić wilgotną ściereczką.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Wally - piękno dekoracji

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

https://www.ultra-elektro.pl/

tapetuj.pl Sklep internetowy

https://tapetuj.pl/

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

https://spectlumacz.pl/