O firmie:


Nazwa: Wellton Sp. z o.o.


NIP: 9231400247


Adres: Jaromierz 101a


Miejscowość: Kopanica


Kod pocztowy: 64-225


Telefon:


Domena: https://wellton.pl/pl/


Opis:


Miejsce do uprawy roślin powinno być starannie zaplanowane w ten sposób, aby można było cieszyć się z jak największej ilości plonów. Warto również zadbać o to, aby uprawa była jak najmniej obciążająca dla ogrodnika. W tym celu należy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii przy wyborze zielnika.

Po pierwsze, ważne jest, aby zielnik był wykonany z drewna o dobrej jakości, które nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych mogących przeniknąć do gleby i roślin. Najlepiej wybierać takie odmiany drewna jak cedr, sosna, modrzew, dąb lub buk. Po drugie, należy wziąć pod uwagę rozmiar ozdoby. Powinien on być dostosowany do liczby roślin, jakie chce się w nim uprawiać. Wielkość zielnika zależy również od miejsca, w którym ma być umieszczony. Wybrany model powinien być łatwy w ewentualnym transporcie, a do tego solidny i stabilny, aby nie przewracał się pod ciężarem roślin. Należy zwrócić uwagę na to, czy posiada on podpórki zapewniające odpowiednią stabilność. Konstrukcja powinna być wyposażona w system nawadniania, aby zagwarantować roślinom odpowiednie nawilżenie. Wysokiej jakości drewniany zielnik można znaleźć w ofercie sklepu internetowego Wellton. Produkty są dostosowane do wymogów zarówno początkujących, jak i doświadczonych ogrodników. Zostały odpowiednio zabezpieczone przed działaniem szkodliwych czynników, w tym nadmiaru wody, promieniowania słonecznego oraz obecności różnego rodzaju insektów. Można umieszczać je zarówno w czterech kątach, jak i na balkonie lub tarasie. Zielniki zostały dostosowane do tego, aby można było postawić je na podwyższeniu. Producent zadbał również o ich estetyczny wygląd, dlatego są one dostępne w wielu różnych kolorach. Każdy zestaw zawiera niezbędne elementy montażowe, w tym okucia, wkręty oraz śruby oraz instrukcję w języku polskim.

Warto zapoznać się również z innymi produktami tworzonymi do dekoracji ogrodu lub uprawy określonych gatunków roślin. Klienci mogą zapisać się na newsletter, aby pozostać na bieżąco ze stale poszerzającą się ofertą.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Wellton Sp. z o.o.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

https://tdmtarasy.pl/

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

https://meblopol24.pl/

Duda-Cars S.A.

https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/