O firmie:


Nazwa: Winoklejki


NIP: 5632047932


Adres:


Miejscowość:


Kod pocztowy: -


Telefon: 794 953 840


Domena: https://winoklejki.pl


Opis:


Przedsiębiorstwo Winoklejki specjalizuje się w wykonywaniu ciekawych dodatków do butelek. Doskonale sprawdzają się one na różne okazje, w tym urodziny, jubileusze oraz rodzinne uroczystości.

Do wyboru są etykiety z rozmaitymi napisami, w tym zabawnymi aforyzmami, życzeniami, a także modele w bardziej pikantnej wersji. Duża różnorodność sprawia, że każdy znajdzie propozycję dostosowaną do swoich oczekiwań. Naklejki są tworzone w ten sposób, aby ich umieszczenie na butelce było szybkie i łatwe. Powstają przy użyciu sprawdzonych metod do druku, a także wysokiej jakości podłoża w postaci papieru samoprzylepnego. Wystarczy usunąć zabezpieczenie, a następnie przyłożyć naklejkę do suchej i czystej powierzchni. Aplikacja nie wymaga użycia jakichkolwiek skomplikowanych narzędzi. W razie pytań warto jednak skontaktować się z przedstawicielami firmy.

Produkty są tworzone w ten sposób, aby były one odporne na działanie szkodliwych czynników, w tym przede wszystkim wilgoci. Jednocześnie prezentują się niezwykle estetycznie. Doskonale wyglądają na butelce wina wręczanej z okazji ślubu, urodzin czy zaręczyn. Naklejki na butelki na 18-tkę nadają prezentowi unikatowy charakter i sprawiają, że odbiorca ciepło myśli o darczyńcy. Z tego względu produkty doskonale nadadzą się jako oznakowanie na upominki wręczane klientom biznesowym przez rozmaitych przedsiębiorców. Asortyment dostępny w sklepie internetowym został podzielony na kategorie, aby można było jeszcze łatwiej znaleźć najbardziej odpowiednią naklejkę.

Wszystkie zlecenia są realizowane w jak najkrótszym czasie dzięki temu, że firma wykorzystuje sprawdzone rozwiązania. Współpracuje również z zaufanymi kurierami, którzy dostarczają zamówienia w terminie, a przy tym dbają o to, aby nie doszło do ich uszkodzenia. Sprzedawca prowadzi również newsletter, dzięki któremu klienci mogą pozostać na bieżąco z jego ofertą, a także z wprowadzanymi promocjami. Aktywnie działa w różnych mediach społecznościowych, w tym na Instagramie i Facebooku.

Data dodania: 2022-07-04
Autor: Łukasz Wiśniewski
Źródło:
https://winoklejki.pl/kategoria-produktu/urodziny/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O Winoklejki

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl

http://www.doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl/

Iluzjonista - Filip Piestrzeniewicz

https://www.piestrzeniewicz.pl/

Copywriter.pl

https://www.copywriter.pl/