O firmie:


Nazwa: XBS Logistics S.A.


NIP: 524-238-06-93


Adres: Pass 20


Miejscowość: Błonie


Kod pocztowy: 05-870


Telefon: +48 (22) 731 01 47


Domena: https://xbsgroup.pl/


Opis:


Zarówno w przypadku biznesów związanych z handlem stacjonarnym, jak i wysyłkowym bardzo duże znaczenie mają zagadnienia dotyczące zarządzania aspektami o charakterze logistycznym. Umiejętna organizacja działalności firmy pod tym kątem jest kwestią, której nie można bagatelizować. Choć przeprowadzanie poszczególnych operacji może okazać się dużym wyzwaniem, trzeba zatroszczyć się o to, aby wypracować adekwatną do okoliczności strategię postępowania. Nie ulega wątpliwości, że czynności logistyczne mogą być czasochłonne i trudne do zaplanowania. Przydatnym rozwiązaniem okazać się może niejednokrotnie outsourcing logistyki, który umożliwia powierzenie określonych zadań podmiotowi zewnętrznemu. Może to być bardzo wygodna opcja.

Zaangażowanie do współpracy przedsiębiorstwa o nazwie XBS Logistics stanowić może bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób, które zajmują się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej w dziedzinie sprzedaży. Podmiot usytuowany jest na obszarze Błonia i może wiele zaproponować osobom zainteresowanym. Firma specjalizuje się w branży logistycznej. Przedsiębiorstwo służy swoim klientom wsparciem przy wykonywaniu takich zadań jak:

  • przygotowywanie materiałów do wysyłki
  • obsługa procesu windykacji
  • rozładowywanie kontenerów
  • obsługa programów lojalnościowych
  • dystrybucja materiałów
  • obsługa zwrotów
  • fakturowanie
  • obsługa systemów do zarządzania zasobami firmowymi

W ofercie podmiotu znaleźć można również usługi w zakresie przyjmowania materiałów na magazyn, przeprowadzanie kontroli ilości, zamawiania materiałów, przeprowadzania kontroli jakości, instalacji materiałów w punkcie sprzedaży, utylizacji, przeprowadzania integracji systemowych, a także raportowania. Klienci firmy mogą tutaj liczyć na bardzo atrakcyjne ceny i wysoką jakość świadczonych usług, rozbudowane spektrum dostępnych rozwiązań, profesjonalną obsługę, fachowe podejście do wykonywanych zadań, a także na duże zaangażowanie w przeprowadzane działania. Bez wątpienia warto się dokładnie zapoznać z działalnością podmiotu.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O XBS Logistics S.A.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

https://www.kancelariamazurek.pl/

Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński

https://prosterozwody.pl/

Smak Dzieciństwa

https://smakdziecinstwa.eu/