O firmie:


Nazwa: YVON


NIP: 7341007277


Adres: Grottgera 3


Miejscowość: Nowy Sącz


Kod pocztowy: 33-300


Telefon: 185211115


Domena: https://yvon.pl/pl/


Opis:


Nie ulega wątpliwości, że podczas prowadzenia własnej działalności gospodarczej należy dokładnie przeanalizować zagadnienia dotyczące sprzedawanego asortymentu. Warto poszukiwać ciekawych produktów, które można byłoby wprowadzić do oferty swojego biznesu. Przydatna okazać może się tutaj hurtownia biżuterii ze stali nierdzewnej. Ozdoby cieszą się całkiem sporą popularnością zarówno wśród pań, jak i panów, dlatego też ich wdrożenie do strategii przedsiębiorstwa może się okazać praktycznym rozwiązaniem. Sprzedaż takich dodatków do stylizacji może być świetnym pomysłem dla tych, którzy pragną proponować swoim klientom przedmioty praktyczne i stylowe.

Podmiot o nazwie YVON funkcjonuje w branży jubilerskiej i może wiele zaproponować swoim klientom w tym obszarze tematycznym. Przedsiębiorstwo znajduje się na terenie Nowego Sącza. Firma prowadzi hurtownię biżuterii, w której znaleźć można ozdoby do wykorzystania w stylizacjach codziennych, a także przeznaczonych na:

  • wyjścia ze znajomymi
  • spotkania z przyjaciółmi
  • przyjęcia
  • imprezy okolicznościowe
  • spotkania rodzinne
  • uroczystości
  • bankiety
  • gale
  • oficjalne wydarzenia

Zaangażowanie podmiotu do współpracy może się okazać doskonałym pomysłem w przypadku osób, które zajmują się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej w branży handlu stacjonarnego lub wysyłkowego i chcą oferować swoim klientom gustowne ozdoby. Przedsiębiorstwo sprzedaje wysokiej jakości biżuterię sztuczną taką jak bransoletki, pierścionki, broszki, naszyjniki, kolczyki oraz komplety. Zakres propozycji, jakie firma ma dla osób zainteresowanych, obejmuje również ekspozytory i opakowania. W ofercie podmiotu znaleźć można zarówno ozdoby przeznaczone dla kobiet, jak i mężczyzn. Można tutaj liczyć na profesjonalne podejście do wykonywanych zadań, wysoką jakość produktów, kompleksowe wsparcie, fachową obsługę, bardzo atrakcyjne ceny oraz na rozbudowany asortyment. Nie ulega wątpliwości, że warto przeanalizować potrzeby prowadzonego biznesu i zapoznać się z działalnością przedsiębiorstwa.

Data dodania: 2023-03-14
Autor: Marcin Adamczyk
Źródło:
https://yvon.pl/pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

DODAJ OPINIE O YVON

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

https://adwokat-nataliachrostek.pl/

PPHU "BU-MOR"

https://ocenaryzykazawodowego.com

Nieruchomości Bułgaria

https://www.nieruchomoscibulgaria.pl/