O firmie:


Nazwa: Żelazowski Bogdan Odlewnia metali nieżelaznych


NIP:


Adres: Juliusza Słowackiego 26


Miejscowość: Ząbki k/Warszawy


Kod pocztowy: 05-091


Telefon: 602 232 805


Domena: https://zelazowski.pl


Opis:


Na klimat danego wnętrza wpływają nie tylko meble czy dodatki, ale też rodzaj oświetlenia. Podstawą są lampy sufitowe montowane na środku pomieszczenia, które zapewniają mocne światło i dają możliwość wykonywania wielu czynności po zapadnięciu zmroku. Część osób poszukuje jednak innych rozwiązań, na które składają się między innymi kinkiety. To nic innego jak niewielkie lampy o rozmaitych kształtach, wielkościach i kolorach, umieszczane na ścianach. O ich rozmieszczeniu należy pomyśleć jeszcze przed rozpoczęciem remontu.

Kinkiety zdobią sypialnie, salony, jadalnie i inne wnętrza, ponieważ sprawiają, że stają się one przytulniejsze, a przebywanie w nich jest przyjemniejsze. Tworzą specyficzny klimat, a na dodatek nie zajmują dużo miejsca, dlatego sprawdzają się we wnętrzach o małym metrażu. Dziś producenci oferują modele o różnej stylistyce, dostępne w niewygórowanych cenach. Skutecznie oświetlają one mieszkania oraz domy i są traktowane jak funkcjonalne ozdoby.

Do najtrwalszych zalicza się modele metalowe tworzone z mosiądzu, który idealnie komponuje się z pomieszczeniami urządzonymi w stylu eklektycznym i klasycznym. Ich produkcją zajmują się pracownicy przedsiębiorstwa Żelazowski, czyli firmy specjalizującej się w tworzeniu ponadczasowych dodatków o niezwykłym charakterze. Kinkiety dostępne w katalogu mogą być zasilane kilkoma żarówkami jednocześnie. To idealne rozwiązanie dla miłośników retro lamp, które nie wychodzą z mody.

Niektóre modele są wykorzystywane na zewnątrz, przykładowo do oświetlania przydomowych alejek ogrodowych, furtek czy bram wjazdowych. Dzięki nim nie trzeba nabywać lamp stojących, które zajmują o wiele więcej przestrzeni. Kinkiety ozdobne to dodatkowe źródła światła dające możliwość ciekawego zaaranżowania ściany. Są to niewielkie gabarytowo lampy wykorzystywane wieczorami, przykładowo podczas czytania książek, odrabiania lekcji czy oglądania filmów. Firma proponuje modele nawiązujące formą do lamp z dawnych epok. To produkty o ciekawych kształtach, które są odporne na pękanie.

Data dodania: 2021-10-02
Autor: Dawid Kamiński
Źródło:
https://zelazowski.pl/oswietlenie/kinkiety/






Oceń firmę (0 z 0 głosów)





DODAJ OPINIE O Żelazowski Bogdan Odlewnia metali nieżelaznych





Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:



Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

https://www.kancelariamazurek.pl/

Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński

https://prosterozwody.pl/

Smak Dzieciństwa

https://smakdziecinstwa.eu/